Keltų į Korsiką

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Korsika Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

populiariausias maršrutas yra Genuja į Bastija. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 67 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

Jei Užsakymo keltas į Korsiką yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Specialūs pasiūlymai


  Kaip užsisakyti keltu į Korsiką

  Užsakymo keltu į arba iš Korsikos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.

  Vous pouvez également UŽSAKYTI un keltų vers la Corse LT Français.

  plačiau apie Korsiką

  Korsikos saloje yra Viduržemio jūroje prie Italijos ir Prancūzijos pakrantės, virš kaimyninės saloje Sardinijoje.

  Korsika yra populiarus turistų, kad pasiūlymų daug veiklos ir pramogų lankytojas mėgautis nuo pėsčiųjų, nardymas ir buriavimo, gražių paplūdimių, vaizdingų miestų ir apsvaiginimo Ajaccio katedra. Korsika pat siūlo apsipirkti ir valgomasis objektų.

  Vienas iš geriausių būdų imtis saloje yra imant Marė E Mare , vaikščioti iš vieno pusė salos į kitą, kuris gali trukti nuo 5-17 dienomis vaikščioti!

  Bet net jei jūs tiesiog jaustis kaip atsipalaiduoti, vis dar yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, aplink Korsikos.

  Korsika Kelionių vadovas

  Su Viduržemio jūros klimatas ir kraštovaizdis su stulbinantis gylio, Korsika yra puiki vieta apsilankyti tiems, kurie nori ištirti saulėje. Vandenynas aplinkinių Korsika turi savo kraštovaizdį tyrinėti, per nardymas ir buriavimo.

  Korsika yra Viduržemio jūros sala tarp Prancūzijos pietuose ir Vakarų Italijoje. Napoleono gimtinė, ši sala yra pilnas gyvenimo, kultūros ir unikalių kraštovaizdžių. Pakrantėje rasite karšto ir sauso klimato, kad jūs tikitės iš Viduržemio jūros saloje, bet taip pat yra apsvaiginimo, negyvenamos Alpių teritorijų, kuriose gyvena snieguotų kalvų ir mažų ledynų. Atraskite Parkavimo Naturel Regional de Corse ", kuris yra apsaugotas gyvena tūkstančiai retų Viduržemio jūros gyvūnų, įskaitant vietos Korsikos taurieji elniai.

  Aplink šį `kalno į jūrą" vandenynas, kaip kai kurie vietiniai ją vadina, yra puikus nardymas ir buriavimo gražioje oras iš Viduržemio jūros vasarą.


  Kelionės į Korsiką

  Visos transporto rūšys gali priimti jus į ir aplink Korsikos. Keltai iš Prancūzijos yra turbūt paprasčiausias variantas su keltai vyksta kasdien nuo Marselio, Nicos ir Tulono ir net iš Italijos galite keliauti į Korsikos uostų, esantys Genoa, Neapolio arba Sardinijoje. Deja, viešasis transportas Korsikoje yra gana prasta, todėl geriausias būdas ištirti salą automobiliu, nors jei norite keliauti traukiniu, yra trys linijos, ryšys tarp didžiųjų miestų saloje.


  Ką pamatyti

  Vienas iš geriausių būdų imtis saloje, nors labiausiai laiko, yra, atsižvelgiant Marė e Mare , vaikščioti iš vienos pusės į salą į kitą, kuris gali trukti nuo 5-17 dienomis vaikščioti! Bet net jei jūs tiesiog jaustis kaip atsipalaiduoti, vis dar yra daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, aplink Korsikos.

  Galite atsipalaiduoti į paplūdimį mėgautis vietos, gelatto degustacija unikalų Korsikos virtuvės su Italijos ir Prancūzijos įtaka, pavyzdžiui, šerno dešros arba gal atrasti Napoleono istoriją namą, kur jis gimė, kuris dabar yra populiarus muziejus Ajačas, Korsikos sostine. Diena Ajačas pat verta parduotuvių, restoranų, didelis paplūdimio ir apsvaiginimo Ajaccio katedra.