Keltai į Kiniją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kinija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Lyginti keltai ir į Kiniją šiais maršrutais į abi puses:

 • Honkonge Makao
 • Honkongas tarptautinis oro uostas į Makao
 • Kovlunas į Makao
 • Pingtan į Taichung
 • Pingtan į Taipėjus

Užsakymo keltu į arba Kinija yra paprastas, lengvai ir saugiai su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Kinija keltu

  Užsakymas keltu į arba iš Kinijos negali būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie China

  "Kinija turi didžiausią gyventojų pasaulyje ir gyvena daugiau nei 1,35 milijardo žmonių. Jis yra vienas iš labiausiai rapdily besivystančiose pasaulio šalyse todėl puikus metas aplankyti. Kaip seniausių pasaulio civilizacijos taip pat yra turtinga istorija turi būti ištirta.

  kinų maistas yra labai populiarus Anglijoje, bet ji turi būti paragavo savo gimtąja gimtojoje žemėje. Sudėtis yra vietinės kilmės, todėl virtuvė turi tradicinį autentiškumą apie tai. Jūs pastebėsite skirtumą, kai bandote maisto esate susipažinę su ir kitų patiekalų pasiūlyti naują patirtį visiškai.

  Yra daug būdų kelionės Kinijoje, su traukiniu ir automobilių kelių tiesimo tarp didžiųjų miestų, su autobusu paslaugomis. Kelionės per miestą, yra metro sistemų, tramvajų linijos ir rikšos.

  Kinija kelionės vadovas

  Kinija yra didžiulė šalis, su begalinis galimybes. Kinijos kultūra yra pateikti į JK, bet ji turi būti patyręs pirmų rankų.

  Kinija yra maždaug tokio paties dydžio, kaip ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Su daugiau nei milijardo žmonių gyvena Kinijoje, jis gyvena didžiausia pasaulio gyventojų. Su tokiu dideliu žemės plotas ir tiek daug atskirų kultūrų, yra didžiulis pasirinkimas ką daryti Kinijoje.

  Kinija yra taikomos ekstremaliomis oro sąlygomis, iš labai šalta žiemą nepakeliamo karščio vasarą. Turint tai omenyje, geriausias laikas eiti yra arba pavasario (nuo kovo iki gegužės) arba rudenį (rugsėjo-lapkričio).

  Sakoma, apie paskirties daug, bet ten tikrai yra kažkas kiekvienam Singapūras


  Kelionės Kinijoje

  " šalyje yra toks didelis, kad vidaus skrydžiai yra populiarus būdas keliauti visoje šalyje. Jei jūs ieškote keliauti daugiau vietos, tada traukinių ir autobusų paslaugos.

  Trumpesnis kelionės gali būti imtasi taksi arba, jei turite galimybę, eiti rikša. Dviračių yra pasirinkimo transportas daugeliui vietinių gyventojų, ir jei jūs žinote, kur norite eiti, tai puikus būdas turistai gauti maždaug per daug.


  ką pamatyti Kinijoje

  Didžioji kinų siena yra vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Tai 5500 mylių ilgio todėl sunku kelionių visa tai savo viešnagės metu, tačiau Ryškiausias sritys aplankyti melas Pekino savivaldybė. Tai puiki vieta eiti, jei norite ieškoti taikikliai, ar patinka aktyvus atostogas su dviračiu.

  "yra daugybė restoranų Kinijoje, daugelis tarnauja maisto produktų, kurie bus įdėti savo mėgstamą takeaway į perspektyvą. Tradiciniai receptai ir vietinės gamybos sudedamosios sukurti patirtį, kuri gali būti turėjo pati Kinijoje tik.

  Adrenalino mėgėjai gali mėgautis vandenyno parkas, kuris yra plačiai vertinama kaip viršų teminis parkas Kinijoje aukos. Jis turi konkuruoti su kaimyninių pramogų parko Honkongo Disneilendas, kuris yra geriausia vieta eiti Disney mėgėjams ir jaunoms šeimoms.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Kiniją su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!