Keltai į Normandijos salos

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Normandijos salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltu arba į Lamanšo sąsiaurio saloms yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Portsmouth į Džersis . vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 109,50 automobilių ir dviejų žmonių kiekvieną pusę.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
St Malo - St Helier
(Condor Ferries)
295 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienis
 • Kelionė: 2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis - 2020 m. lapkričio 14 d., šeštadienis
 • Automobilis + 3
Poole - St Helier
(Condor Ferries)
416 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 14 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis - 2020 m. spalio 2 d., penktadienis
 • Automobilis + 2

  Kaip užsisakyti Normandijos salos keltu

  Užsakymo yra Normandijos salos keltas gali būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Normandijos salos

  Normandijos salos sudaro didesnes pagrindinių salų Jersey, Gernsis, Alderney, Sark ir Herm ir mažesnių salų Jetu, Brecqhou ir Lihou, taip pat daug mažų negyvenamų salų.

  didžiausios salos Džersio ir Gernsio yra populiarus tarp turistų ištisus metus. Jų švelnus klimatas ir skiriasi kultūra siūlo lankytojams daug pamatyti ir nuveikti.

  Jersey, imtis kelionę aplink sostinę St.Helier kur gatvės pagrindinių parduotuvių, mažų, nepriklausomų parduotuvių mišinys ir ne PVM makiažo šis miestas pirkinių prieglauda.

  Dėl nekilnojamojo skonio salų, eikite imtis taikikliai (ir kvepia) iš vietinių žuvų rinkose ir papietauti vienoje iš daugelio autentiškų restoranų visame mieste.

  Kanalo salos Travel Guide

  "kiekvienas su savo atskira kultūra ir švelnus klimatas, tai nenuostabu, kad Normandijos salos yra populiarus tarp turistų iš tiek Anglijoje ir Prancūzijoje , Nesvarbu, ar esate adrenalino narkomanas ieško dangaus nardymas jaudulį ar tiesiog norite pasigrožėti kraštovaizdžiu nuo Haut Pas, Normandijos salos turi kažką kiekvienam.

  Normandijos salos; Apranga, Gernsis, Alderney, Sark Herm ir mažesnės salos Jetu, Brecqhou ir Lihou, yra visi gražūs salos šiaurinės pakrantės Prancūzijoje, netoli Normandijos. Beveik visiškai atskirta nuo Jungtinėje Karalystėje ir Prancūzijoje, Normandijos salos yra neįtikėtinai unikalus ir pilnas kultūros ir nepriklausomybę. Apranga, didžiausia iš salų, turi daugiausiai valandų saulės per metus ir ilgų, smėlėti paplūdimiai, tuo tarpu Gernsis, antras pagal dydį, yra pabrėžta Haut Pas aukšto plokščiakalnio, kad žiūri į salą visumą.

  Normandijos salos yra neįtikėtinai unikalus ir pilnas kultūros ir nepriklausomybės

  Nuo Parašiutizmas, kad reaktyvinių slidinėjimas, Normandijos salos turi visa tai, ar jūs ieškote adrenalino siurblinės nuotykių arba atsipalaiduoti dieną paplūdimyje.


  Travel Channel Islands

  Nors Džersio ir Gernsio geležinkeliai uždarytas beveik prieš 70 metų, vis dar yra autobusai ir lėktuvai, kurie nuves jus nuo A iki B. Tačiau , jei norite padaryti daug island-hopping tiek, tada šokinėti ant vienos iš keltų, kurie keliauja tarp pagrindinių salų Džersio ir Gernsio ir Prancūzijos uostą St. Malo.

  Normandijos salos grožis nesibaigia su didesniu saloje Džersio ir Gernsio!; ištirti Normandijos salų "paslėptus lobius, Alderney, Herm ir Sark" .

  mažesnių salų yra neįtikėtinai gražus, su daug neatrastų, nepaliestų paplūdimių ir vietų, kur jūs manote, jei esate tik vienas saloje. Visi yra labai lengva patekti į laivu ir nors esate ten, kodėl gi ne sugauti savo vakarienę? Paimkite kelionę iš ir sugauti jūrų ešerys ar du už skanų valgį.