Keltai į Kanarų salas

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kanarų salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltu arba Kanarų salos yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Playa Blanca Corralejo. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 22.50 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

  Kaip užsisakyti Kanarų salų keltu

  Užsakymo yra Kanarų salų keltu negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Kanarų salas

  Kanarų salos yra įsikūręs ne Vakarų Afrikos pakrantėje ir yra populiarus turistų. Šie Ispanijos salos turėti šiltą, bet švelnus klimatas, dėl to, kad vėjas nuo Atlanto vandenyno.

  Kanarų salos kad už tobulo paskirties, ar jūs ieškote ramioms atostogoms paplūdimyje arba daugiau aktyvus poilsis.

  Mėgaukitės naktinį gyvenimą Las Palmas Gran Kanarijos, įsiurbti šiek kultūrą Fuerteventura arba žygis per nacionalinio parko Timanfaya Lanzarote.

  Kanarų salos Travel Guide

  "įsikūręs off Afrikos pakrantėje, Kanarų salos pasigirti šiltą sausą klimatą išlaikant stiprią Ispanijos kultūrą. Nesvarbu, ar tai vandens sporto esate į, arba jūs tiesiog norite tyrinėti kraštovaizdį, žygiai, Kanarų salos nebus nuvilti "

  Kanarų salos -. Gran Kanarija, Fuerteventura , Lanzarotė, Tenerifė, La Palma, Gomera ir Hierro - pasiūlyti idealus ištisus metus Poilsio vieta yra įsikūręs vos už 100 km nuo Afrikos krantų. Ir yra įsikūręs Atlanto daro švelnesnę nei tikėtasi klimatu. Nors geriausiai žinomas dėl savo nesugadintas paplūdimiai, salos, priklausančios Ispanija efektingos dekoracijos ir peizažus. Yra įvairių lankytinų vietų įtikti įvairių tautybių, kad aplankyti kiekvienais metais.

  Pagrindiniai kurortuose yra puikus vandens sporto, Banglentės, buriavimo, žvejyba, teniso ir golfo. Vietiniai žmonės didžiuojasi savo folkloro tradicijų ir Karnavalas šventės garsėja visoje Ispanijoje ir gerai verta aplankyti.


  Kelionės į Kanarų salas

  Nors tai yra įmanoma, kad aplink dauguma salų yra daugybė prieinamą taksi keliauti keliais. Salos yra visi susiję tarpusavyje ir žemyną (įskaitant keltų uosto Kadiso) dažnos keltų paslaugas. Pagrindiniai sala uostai Las Palmasas Tenerifė.


  Ką Žr

  Apsilankykite gyvybingu miesto Las Palmas, Gran Kanarija kapitalo, už gerą naktį su daugybe barų, restoranų ir naktinių klubų. Apie Fuerteventura, apsilankykite Santa Maria bažnyčią Betancuria, kuris garsėja savo dažytos lubos ir freskomis.

  Jei galite atsiplėšti nuo paplūdimių ir miesteliuose, tai verta daryti kai žygiai ir aplankyti vietas, kaip nacionalinio parko Timanfaya, pavyzdžiui. Yra įspūdingas lavos srautas, žavus savo nevaisinga didybę, ir apima beveik trečdalį Lanzarote