Bulgarija keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Rezervuokite keltai Bulgarijoje šiais maršrutais į abi puses:

 • Nesebaras į Pomorie
 • Nesebaras į Sozopol,

"užsakymą Bulgarijoje keltas yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

  Kaip užsisakyti keltu į Bulgariją

  Užsakymo keltu į arba iš Bulgarijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje. Arba, jei matote, kaina jums patinka ant puslapio, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite Gauti Kaina .


  daugiau apie Bulgarija

  "Istoriškai Bulgarija buvo iš senovės civilizacijų skaičių, įskaitant Thracians, senovės graikai, romėnai, ostrogotų, slavų, variagų ir žinoma namų į bolgarai. Kiekvienas iš jų prisidėjo prie Bulgarijos kultūros matome šiandien. Jūs vis dar galite pamatyti įrodymus bulgarų architektūros ir Trakijos ritualai, pavyzdžiui, Zarezan, Kukeri ir Martenitza vis dar praktikuojama šiandien.

  Dėl geografinės padėties, Bulgarija galėjęs augti vaisių, daržovių ir prieskoninių augalų įvairovė. Tai rodo į virtuvę, kuri yra paprastai žinoma spalvingų salotų prie kiekvieno valgio. Bulgarija taip pat garsėja banitsa, keptus filo tešlos alsuoja sumuštas kiaušinių ir sūrio, kuriuos galima džiaugtis su įvairių jogurtų, smuko ir padažai įvairovė.

  Su AFerry galite užsisakyti keltų tiesiogiai Nessebar, istorinės uostamiestyje kad atsidūrė dėl grasino imperijos pasienyje. Kas yra kairėje yra gražus architektūra, pateksite į praeitį, todėl Nessebar vieną iš populiariausių kurortų Bulgarijoje. Į šiaurę nuo Nessebar yra Sunny Beach, populiarus kurortas, kur yra daug viešbučių, kol Watersports laisvų tiek nuo paplūdimio ir šalia esančių vandens parke.

  Bulgarija Kelionių vadovas

  Bulgarijos kvapą gniaužiantys kalnų, gausybė smėlio paplūdimiai ir gyvas miestus padarė šalies populiarios per pastaruosius metus. Tai lėmė paplūdimio ir slidinėjimo kurortuose plėsti priėmimo šaliai net daugiau kviesti.

  Bulgarija yra labai daug du sezonus pasakos. Vasarą, saulėtų kurortai atgyja, ir jūs galite lengvai rasti Šventinė atmosfera. Vandens galima gauti iš paplūdimio kurortų ir vandens parkuose. Žiemą, Bulgarija virsta fantastinis slidinėjimo kurorte, kur Jūs galite išbandyti save ant daugelio kursų arba mokytis slidinėti, jei tai jūsų pirmą kartą.

  Vakarienė Bulgarijoje yra socialinis įvykis. Tai nėra neįprasta matyti Dainuojantis ir šokantis bet iš restoranų. Galite pasirinkti iš plataus asortimento nacionalinių patiekalų, bet Vakarų pritaikytas maistas taip pat yra daugelyje meniu. Bulgarų specialybių spalvinga salotos, turtingas troškinimui ir minkšti lapai.


  Kelionių Bulgarijoje

  "Žinoma, vienas iš geriausių būdų, kaip gauti aplink Bulgarijoje keltu! Bulgarijos Greitas Keltų kursuoja kiekvieną dieną visą vasarą ir trunka tik 40 minučių gauti iš vieno galo į Bulgarijos pakrantę į kitą - daug greičiau, nei jei buvo imtis automobilį.

  Rail ir autobusų paslaugos yra prieinamos Bulgarijoje tačiau rekomenduojama, kad jūs užsakyti jas iš anksto ir, jei įmanoma keliauti pirmąja klase.


  Ką Žr

  Bulgarija nacionalinių parkų yra gražiai konservuoti ir apima neįtikėtinas vietas, įskaitant senovės Bailusheva pušynų ir kalkakmenio uolų Pirino nacionalinis parkas, septynių ežerų ir 10th- amžiaus vienuolynas Rila nacionalinio parko ir Raiskoto Praskalo krioklys.

  Sofia, sostinė Bulgarijoje, galite atskleisti graikų, romėnų, Bizantijos ir Turkijos įtaka architektūros formos. Naršyti muziejai, bažnyčios, meno galerijų ir operos namus tikrai suprasti Bulgarijos turtingą istoriją ir kultūrą.

  Bulgarija gyvena devynis UNESCO išvardytų Pasaulio paveldo, įskaitant nepriekaištingai išlikusių ketvirtojo amžiaus freskomis į trakų kapas, į Sveshtari kapas, Ivanovo Rock vienuolynų ir 13-ojo amžiaus bijoti bažnyčia.

  Tiems, kurie ieško aktyvaus poilsio, yra organizuotos alpinizmas ir laipiojimo keliones turimą gausa. Atkreipkite dėmesį į stačių uolų Pirin, Rodopai, Rila ir Stara Planina, kurie ypač populiarūs tarp ekspertų alpinistai. Jūs taip pat rasite daug urvų ir įspūdingas uolienose ištirti, daugelis su senovės urvas paveikslų.

  Trigrad tarpeklis yra turi pamatyti, jei esate natūralių kraštovaizdžių ventiliatorius. Netoli Trigrad mieste, takas yra apsuptas sienų kylančios į 250 metrų. Dėl per prisiryti populiariausių sričių yra Velnio gerklės urvas susiformavo, kai sluoksniai kalno žlugo. Iš čia galite keliauti per Dirbtinis tunelio pamatyti gražių požeminių kriokliai, kuri CASCADE 42 metrų į tai, kas jaučiasi bedugnę.