Azorų salos keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Azorų Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Rezervuokite keltai Azorų šiais maršrutais į abi puses:

 • Corvo Santa Cruz
 • Ponta Delgada į Vila do Porto
 • "Porta Horta Porto de S. Roque
 • Portas Velas Porto de S. Roque
 • Portas Velas V. Praia

Užsakymo keltu į Azorų yra paprasta ir lengva su AFerry. Tiesiog naudokite formą.

  Kaip užsisakyti Azorų keltu

  užsisakymas Azorų keltu negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti internetu variklis ne puslapio viršuje surasti geriausią kainą aplink. Arba, jei matote, kaina jums patinka šiame puslapyje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti .


  Apie Azorų salose

  Azorų salos yra devynių salų Šiaurės Atlanto vandenyne grupė. Jie yra dalis Portugalijoje ir randama 850 mylių į vakarus nuo pakrantės. Kiekviena iš salų yra suformuota iš ugnikalnio, kurių dauguma yra neveikiantis. Salos turi švelnų klimatą, vidutiniškai 15-25 laipsnių Celsijaus ištisus metus. Jei esate lauke, žmogus, kuris mėgsta pėsčiųjų, dviračių ir daug vandens sportu įskaitant povandeninio važiavimo ir canyoning, tada šios salos yra idealus! Yra daug dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir nuveikti, visi tuo metu supa su nuostabiu kraštovaizdžiu.

  Azorų salos yra įsikūręs apie 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos. Jie susideda iš devynių ugnikalnių salų, iš kurių kai kurie Nėra įrašų ugnikalnių veikla, nes salos buvo sukurta ir apsigyveno. AFerry siūlo keliauti tarp šeši iš šių salų; Graciosa, São Jorge, Piko, Fajalio, San Miguel ir Santa Marija.

  Piko rasite aukščiausią tašką Portugalijoje. Mount Piko priemonės 2,351m virš jūros lygio. Iš tiesų, kai matuojant nuo viršaus iki apačios (pagrindai yra iš vandenyno dugno), Azorų salos išmatuoti, kaip kai kurie iš aukščiausių kalnų pasaulyje.

  Salos buvo pirmą kartą atrado į pradžioje XIV a. Neaišku, kas tiksliai atrastas salas, bet tai buvo ne iki 1433, kad pirmieji gyventojai atvyko į salas, su "Santa Maria yra pirmoji sala tapti habited. Su jais, jie pristatė gyvūnijos, kaip antai kiaulių, vištų, galvijų ir avių ir pasodinti augalus tada parduodate.

  Azorų salos yra labai gražus Salose, nepaliestų žemės ir nuostabiu ežerų daug. Salų naudos iš švelniu temperatūra vidutiniškai 15-25 laipsnių Celsijaus ištisus metus


  Kaip pat veiklos, kad jus pramogauti turto, Azorų salos pasiūlyti gražių ir unikalių vietų aplankyti skaičių. Vienas iš žymiausių vietovių ir labiausiai apsvaiginimo peizažai yra Caldeira Das Sete Miestai ant Sao Miguel. Tai dviejų ežerų įsikūręs salų ramybės ugnikalnio kraterio. Taip pat galite apsilankyti Lagoa do Fogo ežeras, o saloje. Piko kalnų (apie Pico Island) taip pat turi pamatyti lankantis Azorų salos. Jei pavyks pasiekti viršūnę jums bus atlyginta su kai įspūdingais vaizdais!