Keltai į Austriją

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Austrija gali būti neturinti priėjimo prie jūros, tačiau tiki jis ar ne jūs vis dar galite užsisakyti keltų ten su AFerry. Rezervuokite keltai į Austriją iš Vengrijos su Mahart Passnave, buriavimo palei Dunojaus upę. Mahart Passnave valdo didelės spartos povandeniniais laivais plaukiančių iš Budapešto į Vieną parką.

  Kaip užsisakyti keltu į Austriją

  Užsakymo keltu į arba iš Austrijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje. Arba, jei matote, kaina jums patinka ant puslapio, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite Gauti kainą.


  Daugiau apie Austrija

  Austrija yra žinomas kaip kapitalo Alpės . Kalnų diapazonas yra absoliučiai stulbinantis ir suteikia puikias žiemos sporto. Nesvarbu, ar esate visiškai pradedantiesiems, ar prieskoniais specialistai Austrija yra fantastiška vieta slidinėti, snieglenčių ir čiuožinėti.

  Kitas pagrindinis akcentas Austrijoje Vienoje. Kai stiprios Habsburgų imperijos sostinėje, silpstančios imperinės šlovė vis dar ten turi būti peržiūrėta. Naršyti architektūrą, kuri vis dar stovi ir šiandien, ir mokykitės iš Austrijos turtingą istoriją Imperial iždo.

  Su AFerry galite užsisakyti keltų tiesiogiai Vienoje iš Budapešto Vengrijoje. Mahart Passnave teikia paslaugas buriavimo ant Dunojaus upės.

  Austrija Travel Guide

  Austrijos apsvaiginimo Alpių peizažas, Portretų architektūra ir Sound of Music suburti žmones iš viso pasaulio į Vidurio Europą. Bet ten daugiau į jį, nei, kaip šiuolaikiniai miestai žaisti priimančiosios įvairių muziejų ir sudėtingų barų ir kavinių.

  Sound of Music padarė Austrija, ir ypač Salzburg, garsėja visame angliškai kalbančių pasaulio. Nors dauguma vietinių austrai bus neįsivaizduoju, ką jūs kalbate apie tai, jei nekalbant apie miuziklą, jausite ją visur, kur jums eiti. Galite imtis specialių ekskursijos pasiekti filmavimo vietos ir teatrai vis dar atlikti istoriją.

  Viena yra Austrijos sostinė, o buvęs sostinė Habsburgų imperijos. Fading priminimus šį kartą šlovingą imperijos gyvena Vienoje šiandien, Imperial iždo yra geriausia vieta sužinoti apie Austrijos turtingą istoriją.

  Austrijos virtuvė yra širdingas ir plombavimas, įkūnytas Wiener schnitzel Austrijos nacionalinis patiekalas. Bet tai tikrai kepyklos, kurioje Austrijos virtuvė ateina į gyvenimą. Beveik kiekviename kaime Austrijoje turi savo kepyklą, tarnauja platų šviežiai kepinių, tiek saldžių ir pikantiškų.


  Kelionių Austrijoje

  Rail paslaugos yra populiariausia forma viešojo transporto Austrijoje. Traukiniai yra patogūs ir nebrangia, jungiantis didžiuosius miestus ir daug miestų.

  Kelionės pagal automobilių yra gera idėja, jei norite ieškoti daugiau kaimo vietovėse ar populiarus dėmės kalnuose, nes tai nėra gerai tarnavo visuomeniniu transportu. Vairavimo Austrijoje yra maloni patirtis, nes šalis yra maža, keliai yra geros būklės ir dekoracijos yra stulbinantis.


  Ką pamatyti

  Senamiestis Vienos yra šiukšlinas su kvapą gniaužiančiu architektūros, įskaitant daug senų bažnyčių ir rūmų iš Habsburgų erą. Jūs taip pat rasite daug kavinių ir restoranų, kur galite atsipalaiduoti su tradiciniais Austrijos virtuvė ir žiūrėti pasaulis eiti.

  Jei išgėrėte automobilį, tai verta važiuoti iki Grossglockner High Alpine Road, , atsižvelgiant jus per Alpes ir beveik 2800 metrų virš jūros lygio. Jūs būsite sugadina su panoraminiu vaizdu į Alpių, ir jūs netgi galite rasti sniegą ir ledą į aukštį vasarą! Yra rinkliavos naudotis keliu, bet tai visiškai verta.

  Zalcburgo senamiestis yra nuostabi vieta vaikščioti aplink, jūs galite lengvai prarasti save žemyn mažas gatveles ir šoninėmis gatvėmis po unikalia architektūra. Verta pėsčiomis iki Hohensalzburg pilis, puikus reginys savaime, bet kai esate ten peržiūros gausite Zalcburgo žemiau yra neįtikėtinas.