Keltų į Alžyrą

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Alžyras Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jei Užsakymo keltas į Alžyrą yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

Populiariausias maršrutas yra Almerija į Gazauetas. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 160.00 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

  Kaip užsisakyti Alžyras keltu

  Užsakymas keltu į arba iš Alžyras gali būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Alžyras

  Alžyras įsikūręs Šiaurės Afrikos krantų, ir gali pasigirti daug populiarių paplūdimio kurortų, pavyzdžiui, Oran, Alžyras ir Gazauetas.

  Apie 85% šalies yra sudarytas iš Sacharos dykuma, kurioje gyvena daug klajoklių genčių.

  įvairi gamta Alžyro kraštovaizdžių nuo apsvaiginimo paplūdimiai ir pakrantės miestų į įspūdingas Sahara, pritraukia vis daugiau lankytojų į šalį kasmet.

  Apsilankymas Alžyras yra unikali patirtis, kad jums nebus pamiršti!

  Yra maršrutų iš Alžyro, kad galite užsakyti pas AFerry, su keltais href="ferry-to-france-ferries-uk.htm"> Ispanija ir .

  Alžyras Travel Guide

  Su arabų, prancūzų ir Afrikos įtaka, aplankant Alžyras leidžia jums ištirti įvairių kultūrų mišinys vienoje įdomioje vietoje.

  keltu į Alžyrą nuo Šiaurės Afrikos pakrantės. Būdamas šalia Sacharos dykuma, klimatas yra švelnus ir drėgnas žiemą su karštos ir sausos vasaros palei pakrantę ir džiovykle - su šaltomis žiemomis ir karštomis vasaromis dėl didelio vidaus plynaukštėje. Po kruvino pilietinio karo 1990 šalyje yra vis dar laikomi pavojingais aplankyti, tačiau daugiau nei keturi penktadaliai jos teritorijos užima Sacharos dykuma, kurios traukia vis daugiau turistų.

  šnekamosios Alžyras kalbos Arabic (oficialus), berberų (valstybine kalba) ir prancūzų.

  Alžyro virtuvė buvo svyravo nuo Prancūzijos kolonizacijos. Pusryčiai yra panašūs į tai, ką būtų galima tikėtis rasti Prancūzijoje, tarnauja kavos ir šviesos pasirinkimą pyragus. Jei jums patinka jūsų prieskonių, tada jums patiks priešpiečiai ir pietūs, nes šie patiekalai yra labiau tradiciškai Alžyro. Merguez, aštrus dešra, yra Alžyro delikatesas susideda iš ėrienos ir jautienos. Tai labai supakuota su prieskoniais, kurie suteikia jai išskirtinį skonį ir raudoną spalvą.


  Kelionių Alžyras

  Paprasta kelionės Alžyre yra labai sunku ir labai apribota dėl to, kad vyksta konfliktas šalyje. Vidiniai skrydžiai veikti iš Algiers, sostinėje, prie Ghardia, Djanet ir Tamanrasset, taip pat mažesniuose miestuose, oazės ir naftos gyvenviečių. . Tai rekomenduojama, kad jūs imtis savo automobilį su jumis, jeigu jūs ketinate keliauti Alžyras savo viešnagės metu


  Ką pamatyti

  Alžyras sostinė yra tikrai verta aplankyti, ypač muziejų , kurie išplito visame Prancūzijos Afrikos miesto. Tačiau kai kurie miesto rajonuose gali būti pavojinga ir reikėtų imtis atsargumo priemonių keliaujant aplink miestą.

  Tarp Alžyras vietų yra Notre Dame d'Afrique, The Alžyre katedra. Tai ypač gražus plotas aplankyti, jei jums patinka prancūzų atmosferą Alžyre. Pati katedra yra laisvai patekti ir didžiuojasi graži architektūra. Oran, galite aplankyti misnamed Chateau Neuf, kurie turėtų reikšti naują pilį. 14 amžiaus pilis buvo naudojama kaip iki Merinid Sultan Abou Hassan forto.

  Kupina istorijos ir įvairių mišinys kultūrų, yra daug pamatyti ir nuveikti bet vizito Alžyre.