Keltai į Alandų

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Alandai Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Lyginti keltų Alandų šiais maršrutais:

 • Helsinkio į Marihamnas
 • Kapellskar į Marihamnas
 • Stokholmas Marihamnas
 • Stokholmas Langnas
 • Talinas į Marihamnas
 • Turku Langnas
 • Turku į Marihamnas

populiariausias maršrutas yra Kapellskar į Marihamnas. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 22.00 automobilių ir dviejų žmonių į vieną pusę.

  Kaip užsisakyti Alandų keltu

  užsisakymas Alandų keltu negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Alandų

  Alandų salos fantastinis turistų sudaro 6500 salų. Salos priklauso Suomijos bet kalba, kuria kalba yra švedų ir rasite rasite intriguojantį mišinys Švedijos, Suomijos ir Rusijos kultūrų. Salos yra ypač mėgstamas visų skandinavai.

  Alandų yra natūraliai garsėja savo gamtos grožiu ir meka sporto entuziastai visų rūšių. Alandai yra puikus vieta golfas, žvejyba, Baidarės ir dviračiu.

  Alandų kraštovaizdis, kur jūs niekada daugiau nei keletą metrų nuo jūros, bus malonumas ir sužavėti ar jums nusiraminti ar eiti sporto proto.

  Alandų turi daugiau nei 100 restoranų ir kavinių. Tiesą sakant vietinis laikraštis apskaičiavo, kad ten yra 53 vietų valgyti Marihamnas vieni.

  Alandų kelionės vadovas

  Alandų anketa 6500 salos yra labai populiarus turizmo paskirties visoms skandinavų ir teisingai. Su tiek daug keltais į Suomiją, Švediją ir Estiją, įspūdingi Alandų salos turėtų būti dalis bet kokioje Šiaurės Europos atostogų.

  Åland, ryškus, O-lahnd , yra salų, priklausančių į Suomiją, bet turi savo vėliavą ir parlamentą grupė. Nepaisant oficialiai priklausanti Suomijos kalba, kuria kalbama Alandų švedų Nors daugelis žmonių yra daugiau nei laimingi galėdami bendrauti anglų kalba. Vasarą temperatūra dažnai pasiekia virš 30C. Iš tiesų, jūs pamatysite žmonių plaukimo liepą ir rugpjūtį daug.

  Taip pat verta aplankyti yra Kastelholm, tai pilis, pastatyta 1380-aisiais, buvo namų į daugelį Švedijos karalių valdęs kombinuoto Švedijos Karalystė ir Suomijos. Yra ekskursijos anglų ir kitomis kalbomis.

  Labai arti Kastelholm pilies Jan Karlsgarden muziejus po atviru dangumi, kuris yra tradiciniai Alandų pastatų persikėlė iš aplink salas. Čia jūs gausite tikrą jausmą, kaip gyvenimas buvo per tuos metus nuo šio didinga salynas.

  Taigi, keltu į Alandų kaip dalį savo Europos kelionių ar planuojate kelionę į šią unikalią vietą. Jūs nesigailėsite savo pasirinkimą, ir jūs galite būti tikri, kad jūs turite puikią kainą Jums keltų naudojant AFerry!

  Visos nuotraukos mandagumo Visitaland.com a>