Keltai į Aeolian Islands

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Aeolian salos Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti Keltai į Aeolian Islands, įskaitant Salina, Lipari, Vulcano, Panarea ir Stromboli iš Italijos. AFerry siūlo keltais į Aeolian Islands įvairovė, toliau žr grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Aeolian Islands keltu

  užsisakymas Aeolian Islands keltu negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Aeolian Islands

  Aeolian salos yra vulkaninės salos Tirėnų jūros archipelagas. Šios salos yra žinomų turistinių vietų žinomas puikus oras ir patrauklių kraštovaizdžio.

  Nepamirškite, kad yra maršrutų iš Aeolian Islands, kad galite užsisakyti su AFerry, su keltais Italija .

  Aeolian salų Kelionių vadovas

  Aeolian salų sudaro vulkaninis salynas vos ne šiaurinėje pakrantėje Sicilijos į Tirėnų jūrą. Salos yra populiarios vasaros turistų, pritraukti iki 200.000 lankytojų per metus.

  pažaboti miestų plėtrą, Aeolian salos išsaugojo savo nuostabios gamtos būklę. Atraminės kaimiškas Italijos kraštovaizdį, tai bus padaryti jūsų vizitą Juo labiau unikalus.

  Iki pažaboti miestų plėtrą, Aeolian salos išsaugojo jų graži natūrali būsena

  septynios salos atsirado iš jūros prieš daugiau nei du milijonus metų. Niekada būti toli nuo kranto, ten yra labai daug žuvų arti, dažniausiai būdami ančiuviai, sardinės, skumbrės, moliuskai ir vėžiagyviai.


  Kelionės į Aeolian Islands

  galite keliauti į Aeolian salas keltu iš Napoli (Neapolis) Italijoje. Kelionės tarp salų yra iki povandeniniais; bendravimas tarp salų yra gerai ir reguliariai perėjos kad tarp salų ir žemyno keliones.


  Ką pamatyti

  Kiekvienas salų turi savo atskirą charakterį ir daug ką pasiūlyti savo lankytojams. Kaip, pavyzdžiui, Aeolian salų pasiūlyti kažką visiems skoniams. Lipari yra didžiausia sala ir Aeolian salų dažnai vadinami Lipari salomis, nes tai. Vulcano yra piečiausias salos, jo vulkanas paskutinis kilo 1890; apsilankymą krateris galite patirti aštrų dujų, kad ji skleidžia kvapą. . Vulcano garsėja savo purvo vonių ir karštų šaltinių

  Salina yra antras pagal dydį iš Aeolian Islands; tai yra derlingos ir žalia sala, kur vynuogės, kaparėliai ir alyvuogės auga. Salina puikiai tinka ramiam poilsiui. Panarea yra mažiausias iš salos; į Panarea galite mėgautis gražus pakrantė ir paplūdimys, plaukti ar nardyti permatomų vandenyse arba mėgautis vaizdu Stromboli, kad Panarea suteikia. Stromboli toliausiai sala nuo žemyno; jis gyvena tik vulkanas yra Europa stacionariai vulkaninis aktyvumas. Iš Filikudis ir Alicudi salos yra seniausia iš Aeolian Islands.

  Aeolian salos garsėja savo aiškių mėlynų jūrų, kurios daro juos idealiai tinka ir paviršiniam nardymui. Kursai ir įranga gali būti nubaustas vietoje.