Keltai į Egėjo jūros saloms

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite naudoti AFerry užsakyti keltų ar Egėjo jūros salose salos įskaitant Chios, Lesvos ir Samosas. AFerry siūlo keltais į Egėjo jūros salose įvairovė, toliau žr grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Egėjo jūros salos keltu

  užsisakymas Egėjo jūros salos keltu negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Apie Šiaurės Egėjo jūros salos

  Šiaurės Egėjo jūros saloms, buvo ne kultūrinio turtingumo priešakyje šimtmečius ir yra ideali vieta eiti ir tyrinėti Vakarų civilizacijos šaknis ,

  Gal ieškote kitų Egėjo jūros salose, kaip antai Kikladų salos Ionian Islands ar net Kreta .

  Šiaurės Egėjo jūros salose visada turėjo palankumo padėtį pasaulyje. Kai karžygiai Viduržemio jūros civilizacijos pradžios, jie buvo visų artimųjų eismo kelyje ir buvo labai praturtino artimųjų įvairių kultūrų. Tai daro juos Patrauklių mielas vieta apsilankyti ir jums garantuoja, kad bus nustebinti, nuostabi ir apimtas baimės didinga grožį ir kultūrinės įvairovės šių salų.

  gal galite pasiklysti į didybę Lesvos "Skamieniałego miškas, kurio nacionalinio parko plotas sudaro priešistorinių fosilijų senovės miške. Ėjimo čia galite lengvai tiki jums buvo ateivių kraštovaizdžio, toli nuo civilizacijos ir dar vaikščioti pačiame lopšio pati civilizacija.

  Gal tu gali eiti į kai kurių geoterminių karštų vonių dėl šių salų, šalia esančių prie jūros, kur Greta karštų vonių ir kaitaliojasi su gaiviais apsupta Egėjo jūra.

  Su Egėjo jūros saloms, The choice is yours, ir jūs turite laisvę tikrai naujo prisijungia prie paprastų malonumų yra žmogaus, kaip jūs vaikščioti per mūsų rasės istorijoje tarp gražioje aplinkoje.

  Iš bando apibūdinti tai, ką galite pamatyti ir nuveikti šiaurinėje Egėjo jūros salose yra tarsi bando apibūdinti muzikos užsieniečiui idėja.