Keltai į Egadijos salos

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Rezervuokite keltai ir į Egadijos salos šiais maršrutais:

 • Favignana į Levanzo
 • Favignana į Marettimo
 • Levanzo į Favignana
 • Levanzo į Marettimo
 • Marettimo į Favignana
 • Marettimo į Levanzo
 • Marsala į Favignana
 • Trapanis Favignana
 • Trapanis Levanzo
 • Trapanis Marettimo

populiariausias maršrutas yra Trapanis Marettimo. vidutinė kaina šį mėnesį už šį maršrutą £ 15 pėdų keleivių į vieną pusę.

Užsakymo keltu arba į Egadijos salos yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry , tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kainą.

  Kaip užsisakyti Egadijos salos keltu

  užsisakymas Egadijos salos keltu negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti mūsų unikalią palyginimo įrankiu, arba, jei matote, kaina jums patinka šiame puslapyje, tiesiog pasirinkite keleivių skaičių ir spustelėkite eiti .


  Apie Egadijos salos

  Egadijos salos yra mažų, kalnų uolų salas Sicilijos pakrantėje grupė. Yra įrodymų, kad žmonės gyveno Egadijos salos šimtus tūkstančių metų, neolito ir paleolito paveikslų rasti apie Levanzo urvuose.

  Mažosios žinoma turistams nei kaimyninėje Sicilijoje ar Aeolian Islands, jūs gausite daugiau autentišką vietinę patirtį Egadijos salos. Tai sakė, kad Egadijos salos yra įsteigti gerai turizmui fantastinis apgyvendinimo, restoranų, kavinių, parduotuvių, dviračių nuoma ir valčių žygis galimų.


  Kelionės aplink Egadijos salos

  Kelionės tarp Egadijos salos yra geriausia padaryti keltu. Galite atsipalaiduoti ant denio ir patirti pakrantės grožį salų iš valties. Jūs galite užsisakyti keltų aplink Egadijos salos su AFerry.

  Kelionės per vieną iš Egadijos salos yra labai paprasta. Favignana yra vienintelė sala su kelių tinklo ir apribojimai taikomi, kai pareikšti automobilius į salą, todėl jums geriau palikti savo automobilį į automobilių stovėjimo aikštelę prie Trapani. Dviratis yra labiausiai malonus ir praktiškas būdas gauti aplink salas, kurios yra ne per apmokestinančiųjų kaip salos yra nedidelė.


  Ką pamatyti Egadijos salos

  Kaip ir dauguma salų grupių, žvejyba yra didelė dalis iš Egadijos salos kultūrą. Vienas iš geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti dėl salų turi lydėti vietiniai žvejai, nes jie nuimti nuo jūros.

  sala hopping yra populiarus turistų ir gali būti padaryta rezervacijos reguliaraus keltai su AFerry, ar imant kelionę laivu iš vieno iš uostų. Daugelis valčių žygis bus priimti jus į urvas, grotose, nuošalus paplūdimys su galimybėmis plaukti vietose jums kitaip nebūtų pasiekti.

  Ant žemės, yra daug ištirti ir jūs galite padaryti samdant dviračiai ar vežimėliai, arba galite tiesiog žygis pėsčiomis. Kalnų kraštovaizdis atsiveria fantastiški per jūrą ir pakrantes, taip pat galite rasti sau žygiai per griuvėsiai.

  Su Egadijos salos, galite tyrinėti turtingą istoriją ir kraštovaizdį, nesugadinta iki pagrindinės turizmui.