Keltu vadovas Graikijoje ir Graikijos salas | Kaip

Žemėlapis
a>

graikų keltas naujienos: El bilietų netrukus

2015 sausio mėn tada Graikų ministras laivybos, Miltiadis Varvitsiotis pasirašė Prezidento dekreto projektą sukurti pilną elektroninę bilietų Graikijos keltų rinkoje. Tai reikštų, kad keleiviai galėtų įlipti į keltus tik su patvirtinimu ir savo asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Specifikacija naują elektroninę užsakymo sistemą buvo pateikti, tačiau nėra žinoma, kada baigtas E-bilietų bus galima įsigyti.

a>

Kelionė į Pirėjo uostą iš oro uosto ir rasti savo kelią aplink

Skraidymas Atėnų ir tada imtis keltu į savo paskirties vietą, dažnai daug pigiau, nei atsižvelgiant jungiamąjį skrydį. Ir vasarą, ten taip pat kas tikimybė, jūs nerasite skrydį į mažąsias salas. Nes daugelis, atsižvelgiant į keltą, taip pat labai maloni patirtis - suteikia jums galimybę gauti nukniaukti smailės skirtingų salų jūsų būdas. Kaip Nikos Kazantzakis rašo Graikas Zorba "Palaimintas žmogus, aš maniau, kurie prieš mirtį, turi laimę plaukti į Egėjo jūrą."

Jei radote keltu iš Atėnų, jums naudoti Pirėjo uoste - ryškus žirnių-ray-mus. Tai yra vienas iš didžiausių Viduržemio jūros uostuose. Apie 22 milijonai žmonių jį naudoti kiekvienais metais.

Laimei, vis į Pirėjo uostą iš oro uosto yra labai lengva. Yra trys pagrindiniai pasirinkimai: taksi, autobusu arba metro.

Taksi:

 • Prieinamumas: Yra visais laikais.
 • Apytikslis išlaidos:
 • Kelionės laikas: Apie 50 minučių, priklausomai nuo eismo.

metro:

 • Prieinamumas:. 6:30-23:30
 • Išvyksta: Kas 30 minučių .
 • Vartojimas: gerti po metro Monastiraki stoties. Keisti Monastiraki į žalia linija prie Pirėjo. Uostas yra priešais stotį. Yra pėsčiųjų tiltas per kelio
 • Apytikslis kaštai:. Vienas iš būdų: 8 eurų. Grįžti: 14 eurų. Vaikai iki 6 kelionių nemokamai.
 • Kelionės laikas: Apie 1val 10 minučių.

Autobusų:..

 • Prieinamumas: Turime visą dieną ir naktį,
 • Išvyksta: Kas 30 minučių
 • Iš kur: autobusų stotelės įsikūręs atvykusiems tarp išėjimo 4 ir išėjimo 5.
 • Nuorodos: Naudokite autobusų: X96: Piraeus - Athens Airport. Uostas yra priešingoje pusėje autobusų stotelės. Yra pėsčiųjų tiltas per kelią.
 • Kelionės laikas:. Apie 50 minučių, priklausomai nuo eismo
 • Kaina: apie 5 eurai. Vaikai iki 6 kelionių nemokamai. Pusę kainos bilietai prieinami studentams ir asmenims iki 18 arba virš 65

Oficialus patarimai gali būti, kad jūs turite užsisakyti savo šunį į naminių veislyno, tiesa yra tai, kad jei jūs vartojate tradicinį kelto (ne greitai keltu), kad šunys yra laukiamas lenta su dauguma keltų bendrovėms. Jūs, žinoma, turite laikyti savo šunį ant pavadėlio visais laikais ir, jei jūsų šuo yra linkęs į netinkamo elgesio, antsnukio patartina per daug. Jūs taip pat turite likti ant denio, o ne keltu viduje - nebent jūs užsisakyti naminių salonas - bet yra pažymėtas vietas.

Tačiau tai nereiškia, kad PET būdos nėra gera idėja. Ypač jei turite ilgą kelionę ir norite praleisti šiek tiek laiko viduje keltu arba užsisakėte krėslų. Dauguma būdos yra ant viršutinio denio ir su dauguma keltų bendrovių galėsite aplankyti savo augintinio kelionės metu ir net priimti jį pasivaikščioti.

Jei jūsų šuo nėra geras tvarkymo laiptais, tada dauguma didžiųjų keltais (pavyzdžiui, tuos, valdomas Blue Star Ferries), taip pat keltuvai - atkreipti dėmesį, kad graikai naudoja prancūziškas žodis "ASCENSEUR", ryškus aH-San sere, už liftų. Tačiau, nėra jokios garantijos, kad keltas turės liftą, todėl gali būti patartina tirti savo laivą, prieš išvykdami į kelionę.

Kai lipant ir išlipant iš jo su savo šunį, jums taip pat gali tekti laukti, kol dauguma kitų žmonių dingo prieš jus. Taip pat verta prisiminti, kad nors dauguma graikai yra šunų mylėtojai, Graikija vasarą gali turėti turistų iš viso pasaulio. Jūs neturėtumėte tikėtis kiekvienas galite susidurti būti iš šunų mylintis kultūrą.

Svarbiausia, nereikia pamiršti, kad vasarą temperatūra dažnai virš 30 laipsnių Celsijaus ir gali pasiekti toks didelis, kaip 40 laipsnių Celsijaus, todėl įsitikinkite, kad jūs turite duoti savo šuniui vandens priemonėmis. Audinys šunų dubenys gali praversti, jei jūs keliaujate į Graikiją su savo šunimi. Galėsite pirkti vandenį laive. Ir jei jūsų šuo yra naminių veislyno įsitikinkite, kad jūs padėkite dubenį taip, kad ji negali būti lengvai vartyti.

Daugelis keltų bendrovės taip pat siūlo naminių kabinos. Šios kabinos paprastai tas pats kaip paprasti kajutės, bet turi laminato grindys nelaimingų atsitikimų atveju.

Tačiau, jei jūs keliaujate greituoju keltu, turėsite patalpinti savo šunį į PET-veislyno. Tik didesnių didelės spartos keltų siūlys jų. Dėl to, kaip greitai šie keltai keliauti, jie neleidžia keleivius ant denio kelionės metu ir jūs taip pat negalės aplankyti savo augintinio, kaip jums keliauti. Daugelis graikai, nori keliauti kartu su įprastiniais keltais, jei keliaujate su savo šunį. Taip pat yra mažesnė tikimybė duobėtas važiuoti Įprastų keltu.

a>

Greitas keltai V tradicinių keltų

paprastai būna dviejų rūšių keltai keliaujant Graikijoje: greitai keltų ir tradicinių keltais. Greitas keltai gali būti arba dideli katamaranai gali vežti transporto priemones ir keleivius ar galingi tik keleivių, katerių, kurie gali būti mažesnis nei daugelis jachtų. Tradiciniai keltai yra tipo, kurį paprastai veikia Dover-Calais maršrutą. Tai gali būti labai didelis su keliais deniais ir įrenginių, įskaitant restoranų, kavinių ir barų.

Greitai keltai gali pasiūlyti nemažai laiko taupymo, palyginti su tradiciniais keltais, bet ir turi didesnes bilietų kainas. Jei keliaujate iš Mykonos į Naxos liepą, pavyzdžiui, jums bus sutaupyti beveik valandą su greitai keltu bet greitai keltas kainuos £ 21 ir paprastųjų keltu £ 15. Tačiau, yra keletas trūkumų per daug. Pirma, ten nėra daug galimybių, pavyzdžiui, kavinėse ar restoranuose. Iš tiesų, paprastai bus tik kavinę ir tualetas. Jūs taip pat neleidžiama ant denio dėl greičio, kuriuo laivai keliauti.

Be to, nors dideli greiti keltai bus dažniausiai siūlome labai sklandų važiavimą, su prasta oro, kerta su mažesniu greitai keltu gali būti nemalonus patirtimi, o ne tiems, su silpnais jūros-kojų. Kita vertus, dauguma šiuolaikinių tradicinių keltai turi pažangias stabilizavimo sistemas, siekiant užtikrinti sklandų kelionę bet kokiu oru. Reikėtų pažymėti, nors, kad didžiąją metų Graikijoje jūros yra lygus.

Dar vienas veiksnys apsvarstyti renkantis tarp greito arba paprastu keltu yra vėjas. Tradiciniai keltai gali keliauti su vėjų iki 8 ar 9 d Boforto skalę, o greitai keltai paprastai nebus keliauti su vėjų virš 6 arba keliaus tik labai lėtai. Stipriam vėjui greičiausiai iš viso 15 lapkričio iki sausio 15 d ir nuo birželio 15 iki liepos 15 d.

Laimei uždelstas reisai dėl vėjo yra retenybė. Bet jei jūs planuojama plaukti greitai keltu ir vėjas atrodo didelis, ji gali būti verta konsultuojantis su bilietų agentūra. Kartais tai tiesiog lengviau apsikeitimo su įprastu keltų išvengti vėlavimo. Nors labiausiai buriavimo vėluoja paprastai vieną dieną.

santrauka - Greitas keltai:.

Dideli katamaranai ar Didelio galingumo kateriai

a>

Kita patarimus

Kada turėčiau atvykti į uostą?

Oficialus patarimas paprastai atvykti vieną valandą prieš išvykstant, jei esate keleivis pėdų ir dvi valandas, jei esate su savo transporto priemone. Tačiau, iš tikrųjų, jei jūs atvykstate vėliau kaip keleivis pėdų turėtų būti ne problema. Nėra įsiregistravimo procedūra, kaip oro uostuose, o jūsų bilietas yra tikrinama tik kaip jūs keltą.

Keep griebtis savo bilietą

Kai jums lenta, do not throw atokiau jūsų bilietas. Jūsų bilietas gali būti tikrinami vėliau. Tai yra todėl, kad kai kurie žmonės gali bandyti keliauti toliau nei jų bilietas oficialiai leidžia.

a>

populiaru Island hopping maršrutai

a>

sala hopping Kikladų

Cyclades yra turbūt labiausiai žinomas grupė Egėjo jūros salose ir ši regionas sudaro didžiąją keltų eismas ,

Rekomenduojama Kikladų salos hopping maršrutas: Mykonos - Naksas - Santorini
Keltų kelionės laiką:

Mykonos į Naxos: ,
Greitas keltų: 1hr 30 min
Tradiciniai keltų: 2 val 20

Naksas į Santorini:
Greitas keltų: 1hr 35 min
Tradiciniai keltų: 2 val

Santorini į Mykonos:
Greitas keltų: " 3 valandas 10 min

keltų keliauti paprastai galima visus metus, bet greitai keltai paprastai tik vasaros mėnesiams. Atskiros keltai gali būti imtasi tarp Santorini ir Mykonos kitu metu.

Mykonos

Mikonosas yra keltas centru Kikladų. Dauguma pagrindinių maršrutų Kikladų eiti per Mykonos ir skrydžiams į tarptautinio oro uosto iš įmonių, kaip "EasyJet" Tai ideali vieta pradėti arba baigti sala turą.

Yra du uostai šioje saloje; senojo uosto ir naujas uostas. Senas uostas yra miesto ir tik keletas mažesnių greitai keltai dabar dokas čia. Naujasis uostas yra šiek tiek už miesto, bet galima pasiekti autobusu arba taksi, tačiau daugelyje viešbučių siūlys nemokamą pervežimą. Nemokamas perdavimas gali būti verta, ypač vasarą, kai rasti vietą autobuse, ar turimos taksi, gali būti sunku.

Nors žinant, kas uosto galėsite išvykti iš gali būti painu turistams, visi viešbučių savininkai ir taksi vairuotojai žinos, ką uoste eiti. Tačiau tai priklausys nuo laivo pavadinimas, o ne bendrovės pavadinimas. Kai kurios įmonės bus naudoti abu uostus jų mažesni laivai ketina senojo uosto. Todėl verta paminėti savo laivo pavadinimą ir turintys tai pasiruošę, jei organizuoti perdavimą.

Mykonos garsėja savo naktiniu gyvenimu. Jums gali išeiti už vakarienę iš 8pm bet naktinis gyvenimas tikrai tampa vyksta nuo vidurnakčio iki aušros. Dauguma paplūdimio baruose taip pat virsta ekspromtu naktiniuose klubuose, kaip aušros metodų. Laimei, jei norite pabėgti kažkur daugiau taikos, daugelis salų yra tik trumpas hop'as toli, įskaitant Santorini ir Naxos

Santorini

Santorini (taip pat žinomas dėl savo senovės pavadinimu.: Fira) taip pat turi pigūs skrydžiai į tarptautinio oro uosto ir daug keltais, todėl jūs taip pat galėtų pradėti savo kelionę čia. Pagrindinis tarp salų keltų uosto yra žinomas kaip Athinos uostą. Jei keliaujate į palydovinę saloje Thirasia taip pat yra nukrypimai nuo daug mažesnio uosto Oia.

Athinos uosto yra apie 15 minučių nuo pagrindinio miesto Fira. Yra autobusai, bet kai atvyksta vasarą rasti vietą, gali būti labai sunku su daugeliu žmonių skuba į laivą. Tvarkingai eiles paprastai neturi atsitikti Graikijoje. Jis taip pat gali būti vienodai sunku rasti taksi, todėl, jei galite organizuoti pervedimą, tai dažnai yra paprasčiausias ir geriausias variantas.

Santorini yra žinomas visame pasaulyje, tokiu mastu, kad daugelis turistų žinotų Santorini, bet negali žinoti, tai Graikijoje. Santorinio atkreipia turistų iš viso pasaulio su savo nuostabiu Caldera nuomonėmis. Saloje taip pat yra dabar paprastai manoma, kad mitinis sala Atlantis. Likučiai nuostabiai atliktą anksto istorinio Mino civilizacijos, remti šį požiūrį.

Nors Santorini gali turėti puikių paplūdimių, tai nėra tiksliai žinomas dėl jų. Laimei kitos salos yra tik trumpas hop'as toli įskaitant Naxos.

Naxos

Kaip ir daugelis Graikijos salų, Naxos uostas yra įsikūręs Chora (tariama "Hora"), tai yra pavadinimas, suteiktas pagrindinis miestas salose, kur miesto vardas yra toks pats, kaip salos. Jei jūs planuojate pasilikti mieste, jūs tikriausiai pastebėsite jūsų viešbutis yra kelios minutės pėsčiomis. Nors yra taksi uoste ir pagrindinis autobusų stotelė yra prie kelto uosto molo pabaigoje.

Naksas yra didžiausia sala Kikladų ir tapo labai populiarus pastaraisiais metais. Jis garsėja savo didelėmis nesugadintas paplūdimiai, pavyzdžiui, Plaka paplūdimys. Tai taip ilgai, kad net sezono, kai kuriose vietose, galite rasti tik saujelė žmonių. Tai taip pat garsėja savo žemės ir todėl jo maistą. Yra ne daug naktinis gyvenimas šioje saloje, tačiau tai yra daugiau negu sudaryta dėl kokybės ir skaičiaus tavernų.

Taksi galima gauti iš Kolana uoste yra autobusai ir jūs galite nusipirkti bilietus autobuse ar prieš įlaipinimą. Jei ten nėra pamišęs skubėti gauti, tai kartais verta laukti, kol artimas jūsų išvykimo laiko, kaip oro kondicionavimas, gali būti įjungtas tik paskutinę minutę.

Rodas gali būti garsėja Faliraki o Klubai 18-30 minia, bet ši sala, šiek tiek kaip Kretoje, tikrai turi visa tai. Jūs rasite mylių nesugadintas smėlio paplūdimių eksterjeras, kalnus ir miškus interjero ir, žinoma, pilių ir bažnyčių apsčiai. Ir ten taip pat yra vienas iš geriausių viduramžių miestų Viduržemio jūros

.

Tilos

"Livadijos yra salos uostas ir didžiausias gyvenvietė - bet ne sostinė. Tačiau ji vis dar yra labai daug kaimas. Dauguma salų prasidėjo su savo sostinių interjero apsisaugoti nuo piratų - bet su turizmo atėjimas, tai pasikeitė. Tilos nepakito. Iš tiesų, tiek mažai turi Tilos pasikeitė, kad šiandien visa sala yra pripažįstamas ekologinio parko. Tilos yra vaikštyne rojus, su žaliuojantis kalvų punktyras su gėlėmis ir laukinių žolių.

Kaip išjungti keltu, rasite čia nėra uosto kaip toks. Vietoj liekate tiesiai į Livadijos gyvenvietės centre. Toks mažas ir vaizdingas yra kaimas, iš tiesų, kad lankotės keltai dažnai gali atrodyti anachronizmas - graikų žodis reikšmė prieš (ANA) metu (Chrono)

Norėdami gauti aplink, yra tik vienas autobusas. maršrutas vyksta su kai kuriais iš pagrindinių vietų ir taip pat galite išsinuomoti automobilį, mopedą ar dviratį.

Symi

uosto ir pagrindinis miestas dalijasi salą vardas, bet yra padalintas į dvi dalis. Gražiausių pusė - Gialos, kur keltas uostas. Čia, dviejų ir trijų aukštų mūrinis namas minios uosto - primena Venecijos kaime. Kiekvienas raudonų čerpių namas rezonuojančių nudažyti atspalvių indigo, ochra ir terakotos. Vista dominuoja senojo laikrodžio bokštą. Yra keletas keltų požiūriai Graikijoje apsvaiginimo kaip požiūris į Symi salą.

Norėdami gauti aplink, yra keletas autobusų ir keletas taksi, kurį galite rasti netoli uosto. Taip pat yra vandens taksi eiti į netoliese paplūdimiai sutaupyti imtis autobusu arba pėsčiomis problemų

Taip pat yra dar vienas uostas, iš kitos pusės salos -. Panormitis - salos garsėja vietą vienuolynas, kuris aplankė žmonės iš viso pasaulio. Ir iš čia yra keltai į ir iš Symi mieste -. Su Chora

a>

sala hopping Sporades

nepaisant neseniai šlovės minimumas, šios salos likti uboczu. Yra galbūt nėra žalesnė grupė salų Graikijoje. Jei naudojamas su dažnai dykumos kaip peizažai Kikladų, galite būti dėl šoko, kai lankotės Sporades. Šie 24 salų meluoti į šiaurės vakarus Egėjo. Tik keturių salų lieka apgyvendintos ištisus metus; Skiathos Skopelos, Alonissos ir Skyros

Rekomenduojama Sporadų sala hopping maršrutas: Skiatosas - Skopelos - Alonisos

Keltų kelionės laiką.

Skiatosas į gloss (Loutraki): ,
20 min

Skiatosas į Skopelos miestas: ,
vieną valandą

Skopelos miestas į Alonissos: ,
25 min

Alonissos į Skiathos: ,
1val 20 min

Keltų keliauti paprastai galima visus metus.


Skiathos

Skiatosas yra su oro uosto reguliarius ryšius iš Atėnų ir vasarą taip pat yra tiesioginiai užsakomieji skrydžiai iš kai kurių mažesnių vežėjų kaip Thomson Airways. Taip pat yra reguliariai keltai, metus, iš netoliese uostamiestyje Volosas. Kirtimo trunka maždaug 1 valandą ir 40 minučių. Tai ideali vieta pradėti iš Sporades kelionė.

Skiathos uostas yra Skiathos miesto ir netoli vaizdingo senojo uosto teritorijoje. Yra autobusai ir taksi laisvų, bet jei norite tyrinėti nesugadinta šiaurinėje saloje tada jūs geriau išsinuomoti automobilį -. Idealiai 4 * 4 dalis

Pats Skiato sala bus tikrai nenuvils jei jaukūs tavernų, žalių kalnų ir nesugadintas paplūdimiai yra tai, ką jūs po. Jei jis klub naktinis norite, nors, Sporadų yra galbūt ne jums.

Skopelos

"Kitas tikslas savo maršrutą turėtų būti Skopelos. Čia yra iš tikrųjų du pagrindiniai uostai. Artimiausias uosto Skiathos yra vakarinėje salos pusėje - apie Loutraki uostą. Šis uostas taip pat gali būti vadinamas gloss - po artimiausio miesto. Antrasis uostas yra pagrindinis uostas ir į Skopelos mieste - į Chora. Keltas iš Skiathos į Loutraki trunka vos dvidešimt minučių, bet jums reikia valandą gauti Skopeolos miesto kaip keltas eina visą kelią aplink salą.

Daugelis žmonių gali žinoti apie Skopelos iš filmo "Mamma Mia", kuris naudojamas Skopelos kaip filmavimo vietą. Jei mačiau filmą, jūs visi žinote, kad Skopelos gali pasiūlyti - nesugadintas paplūdimiai, žinoma, bet svarbiausia - daug nepaliestų Graikijoje gabaliuką. Nepaisant to, kad filmo populiarumo, sala lieka nepaliestų ir net sezono nerasite tiek daug turistų, palyginti su kai kurių kitų salų.

Alonissos

Alonissos yra labiausiai nutolusių iš Sporades salų ir gyvena Nacionalinės jūrų parko Alonissos ir Šiaurės Sporades - didžiausias jūrų saugomos teritorijos Europoje. Tiesą sakant, jūrų parkas apima visus pati ir jos aplinkinių un-gyvenamos salos Alonissos sala, taip pat jūros.

Pagrindinis uostas Alonnisos vadinamas Patitiri ir tai taip pat yra didžiausia kaimas saloje. Valčių kelionės į kai kuriose kaimyninėse salose yra leidžiama iš Patitiri jei jūs tikrai norite atokumo. Nuo Patitiri, vasarą, yra autobusai į kai kurių pagrindinių vietų saloje. Ir, žinoma, taksi ir automobilių nuomos yra prieinami visus metus.

Yra ne per daug poilsio vietos, esančios jūrų parkų - jau nekalbant apie didžiausias Europoje, ir todėl jūs galite įsivaizduoti, kaip nepaliestų regionas tai. Nuo Alonissos, tai tik valanda atgal keltu į Skiathos imtis savo lėktuvą ar keltu atgal į žemyną.

a>

Pastaba dėl atsižvelgiant taksi arba iš uosto

Nors nėra griežtai leidžiama pagal įstatymus, daugelis taksi vairuotojai leis keleiviams pasidalinti važiuoti ir imti kiekvienam keleiviui atskirai už tą pačią kelionę. Todėl, jei norite pasidalinti bilieto su kitais žmonėmis vyksta į tą pačią vietą, įsitikinkite, kad jūs kalbate su savo kolegomis keleiviams prieš gaunant ir pasakykite savo taksi vairuotojas esate visi kartu prieš užskaityti. Tai gali sukelti gana taupymo.

a>

graikų salos filmus

graikų Salos turi funkcijas daugelyje filmų. Prieš jūs nuspręsite, kur norite eiti, tai gali būti verta žiūrėti kelias kai įkvėpimo. Štai keletas žinomų pavyzdžių su Graikijos salų vietose:

"" Mamma Mia (2008) ,
Pagrindinis vietoje: Skopelos į Dodekaneso salas. Kitos vietos: Skiatosas ir Pelion pakrantėje.

iš Kelionės Kelnės seserų (2005) ir 2 dalis (2008) ,
Pagrindinis graikų vietą. Santorini Kikladų salų

Captain Corelli anketa mandolina (2001) ,
Pagrindinis vietoje: Kefalonia Jonijos salų

Shirley Valentine (1989) ,
Pagrindinis vietą. Mykonos į Kikladų salų

Big Blue (1989) ,
Pagrindinis vietoje:.. Alonissos į Sporades salų

aukstas ( 1987) ,
Pagrindinis vietą. Rodas iš Dodekaneso salų

"graikas Zorba (1964) ,
Pagrindinis vietą. Kreta