Keltai į Norvegiją

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Norvegija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Naudojant AFerry galite palyginti visų Keltai į Norvegiją Mes jums parodysiu visą panašių maršrutų greta, visi keltų bendrovių ir parodyti jums datų intervalas -. Viskas, todėl jūs galite rasti Mūsų Geriausios kainos , kada geriausia jums.

Mes neveikia su Specialus pasiūlymas kodus. Jei knygos iš šio puslapio, arba bet kuris kitas, jums gauti visus mūsų naujausius pasiūlymus ir nuolaidas. Nereikia išsirinkti arba rasti specialų kodą ar knygą iš tam tikro puslapio. Lyginant ir užsakymas keltai yra lengva su AFerry.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti keltu į Norvegiją

  Užsakymo keltu į arba iš Norvegijos negalėjo būti lengviau su AFerry. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Norvegiją

  "Norvegija yra graži šalis su kvapą prisiėmimą, įvairios dekoracijos įspūdingų kalnų, svaiginimo fiordai ir kosmopolitiškas miestuose.

  Apsilankykite Oslas patirti miesto, šiuolaikinio gyvenimo ir aplankyti daug muziejų ir kultūros vertybės, kad Oslo pasiūlymų, pavyzdžiui, Viking Ship muziejuje.

  Slidinėjimas ir žygiai yra daug būdų patirti kraštovaizdį.

  Norvegijos įstatymus, panašūs į dešinę klajoti Škotijoje, reiškia, kad jūs galite stovykla beveik visur, ir ji yra verta pasinaudoti šiomis jei turite išplėstą blokas laiko, siekiant užtikrinti, kad jūs gauti visą patirtį Norvegijos dykumoje.

  Norvegija Travel Guide

  "Norvegija yra šalis, kuri Keista, gali teigti, kad jis yra labiausiai į vakarus , dauguma Rytų ir labiausiai Šiaurės šalis Šiaurės pusiasalyje. Keista, kaip gali atrodyti, iš tikrųjų tai yra geografinis faktas (eiti ir surasti žemėlapyje!). Žemė, kad kai buvo namuose vikingai dabar daro įdomi vieta eiti ir ištirti dėl atostogų.

  Kelionės Norvegijoje

  Norvegijos bitai dauguma žmonių nori pamatyti yra fiordai ir šiaurę. Šiaurės paprastai turi jums turėti prieigą prie savo automobilio (tikrai keturiais ratukais diską ir, pageidautina su ultragarso briedis atgrasymo - nors kiek aš žinau, toks dalykas dar nebuvo išrastas). Fiordai - gerai jūs norite laiveliu, tikrai.

  Galite gauti aplink traukiniu, ir dekoracijos dažnai stulbinantis. Tačiau kelionė tikriausiai bus brangus ir lėtas. Apie plius pusėje, skirtingai nuo daugelio Europos šalių, kai užsisakyti kupė į Norvegijos traukinyje, gausite visą saloną, o ne tik į lovą. Dėl britų turistams, kurie mėgsta savo asmeninę erdvę, turi būti bent 3 mylių skersmens, tai ateis kaip didžiulė atgaiva.

  Kai užsisakyti kupė į Norvegijos traukinyje, gausite visą saloną, o ne į lovą.

  Būkite atsargūs vairuodami automobilį Norvegijoje. Stabdymo atstumai bus didesnis, jei oro sąlygos yra nepalankios ir keliai dažnai, nepaaiškinamai, mėgstamos ganymo pagrindo briedžių ir elnių. Susidūrimą greičiu su viena iš šių tikriausiai bus mirtinas, tiek elnių ir niekam automobilyje.

  Automobilių keltai yra neatskiriama kelių tinklo Norvegijoje ir jie taip pat yra puikus būdas pamatyti fiordai. Kai kuriose srityse, šios paslaugos gali būti susiję su oro vėlavimų ar atšaukimų, todėl visada būti pasirengę imtis, kad šiek tiek daugiau laiko.

  Be to, slidinėjimo ir vaikščiojimo abu puikūs būdai patirti kraštovaizdį. Norvegijos įstatymai, panašūs į dešinę klajoti Škotijoje, reiškia, kad jūs galite stovykla beveik visur, ir ji yra verta pasinaudoti šiomis jei turite išplėstą blokas laiko, siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate visą patirtį Norvegijos dykumoje.

  Norvegijos įstatymai, panašus į dešinę klajoti Škotijoje, reiškia, kad jūs galite stovykla beveik visur.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutus į Norvegiją su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!