Kanada Keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Rezervuokite keltai ir Kanados šiais maršrutais į abi puses:

 • Alliford Bay Skidegate
 • Caribou į mišką Island
 • Digby Saint John
 • Klemtu Port Hardy
 • Klemtu į Prince Rupert
 • Port Hardy į Prince Rupert
 • Port hardy Bella Bella
 • Portlandas į Yarmouth
 • Prince Rupert į Skidegate
 • Prince Rupert Bella Bella
 • Prince Rupert į Ketchikan
 • Saint John į Digby
 • Sietlas Victoria

populiariausias maršrutas yra "Seattle Viktorija. vidutinė kaina tai mėnesį už šį maršrutą £ 56.00 keleivio kojų į vieną pusę.

Užsakymo keltu arba į Kanadą yra paprasta, lengva ir saugu su AFerry, tiesiog naudokite užsakymo formą gauti kaina.

  Kaip užsisakyti Kanada keltu

  "Užsakymo Kanados keltas gali būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  daugiau apie Kanados

  Kanada yra puikus turistų. Ši šalis tikrai turi visa tai, taip pat stebina gražia gamta.

  Nesvarbu, kas jums patinka, Kanada turi daug veiklos lauke Jums pasiūlyti, kaip baidarės, slalomas, paplūdimio tinklinis, Rock Climbing Ice Skating, Slidinėjimas, snieglenčių sportas, Golfas, Jodinėjimas, Plaukimas, Riedučiai, Snowshoeing ir ilgai taip toliau. Naudojant AFerry galite užsisakyti keltų į arba iš Kanados paprastai ir lengvai padėti jums padaryti bet viešnagės.

  Kanada kelionių gidas

  Kanada yra daugiakultūrė tauta su neįtikėtinai gražių kraštovaizdžių ir su turtingu ir nepakartojamą istoriją. ,

  Kanada yra šalis, esanti ant šiaurinė dalis Šiaurės Amerikoje, driekiasi nuo Atlanto vandenyno iki Ramiojo vandenyno ir į šiaurę, į Arkties vandenyne. Jis susideda iš dešimties provincijų ir trijų teritorijų, kurios gali būti suskirstyti į keturias pagrindines regionuose: Vakarų Kanada, Centrinė Kanada, Atlanto Kanada ir Šiaurės Kanadoje. Jo bendra siena su JAV yra ilgiausias pasaulyje sausumos siena. Jos sostinė Otava, stovi ant pietinės krante Otavos upės su mažiau nei milijonas gyventojų.

  Ant 15 amžiuje britų ir prancūzų kolonijos buvo įkurta Kanadoje. Šiaurės Amerikos žemių buvo įgyta ir prarado iš JK iki 18-ojo amžiaus, kai jis paliko teritorijas, kad šiuo metu komponuoja Kanadą. Šiandien šalyje yra Tautų Sandraugos ir karalienės Elžbietos II narys yra valstybės vadovas.

  Kanada yra kultūros katile, turintys įtakos iš įvairių etninių grupių ir tautybių, įskaitant britų, prancūzų ir aborigenų kultūra. Oficialios kalbos yra anglų ir prancūzų kalbomis.

  Dėl savo didžiule pratęsimo, žiemą ir vasarą vidutinė temperatūra Kanadoje svyruoti nuo regiono. Daugelyje šalies dalių, žiemos gali būti labai sunkus, ypač vidaus ir Prairie provincijose. Temperatūra nuo vasaros yra malonus tarp krantų, tačiau gana aukšti kai interjero vietose, kur jis gali padidinti iki 40 ° C.


  Kelionės Kanadoje

  "Šiuo metu AFerry, galite užsisakyti kruizas Viktorija, į Vancouver Island. Tai puikus būdas pratęsti bet kokį atostogas aplink Britų Kolumbijos srityje, kaip laivai atvykti ir išvykti iš Sietlo uoste Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų regione. Clipper atostogos teikia šią paslaugą.


  Ką daryti, Kanadoje

  Kanada turi daug lauko veikla jums pasiūlyti, kaip baidarės, slalomas, paplūdimio tinklinis, Alpinizmas, čiuožyklos, slidinėjimas, snieglenčių sportas, golfas, jodinėjimas, Plaukimas, riedučiais, Važinėjimas ir ilgą Etcetera.

  AFerry .lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutų aplink Kanadoje su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!