Favignana į Marettimo Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Favignana į Marettimo keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Favignana į Marettimo. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Favignana į Marettimo maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams siųsti mums atsiliepimus už Favignana į Marettimo keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Favignana į Marettimo yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Favignana

apie Favignana kraštovaizdis dažnai yra lyginamas su drugeliu. Du plokšti ruožus žemės melo kaip sparnų iš abiejų aukšto skaliste stuburo, kuri yra papildyta pagal degradavusioje tvirtovės pusėje. Keltai atvykti Favignana mieste, vieną tankiai apgyvendinta vietovė saloje. Miestas įsikūręs rytinėje salos pusėje, kuri yra prijungta prie vakarinės pusės yra kelių tuneliu per uolų stuburo kuri skiria du lygumas.

daromą salos atmosferą ir imtis pasivaikščioti po miestą, jūs rasite daug įdomių parduotuvės turistų, įskaitant žuvų pardavimui parduodami žuvis šviežiai sugautų tą pačią dieną. Favignana turi turtingą paveldą tunų žvejybos ir pamatysite tai rinkos prekystaliai.

Jeigu jums reikia atsipalaiduoti ir pamerkti į saulę, yra daug mažų paplūdimiai jums pasirinkti iš. Lido Burrone yra platus smėlio paplūdimys lydi barą ir restoraną todėl puikus vietoje, jei jūs lankotės su vaikais. Soliariumų gultai ir skėčiai nuo saulės galima išsinuomoti.

Jei esate po kažką šiek tiek skiriasi, vienas iš geriausių maudymosi vietų yra "Cala Rossa įlanka uždengtas uolėtos pakrantės. Tai gali būti sunku pasiekti, kad gali netikti, jei lankotės su vaikais, tačiau ji yra verta, kai jūs pasieksite paplūdimį.

Apie Marettimo

Marettimo yra vienas iš Egadijos salos Viduržemio jūroje į vakarus nuo Sicilijos, Italija. Trapanis, tai trunka apie valandą keltu pasiekti salą, kur rasite mažų, whitewashed namus paukščiukas aplink mažai uosto supakuotas su žvejybos laivuose. Yra daug pėsčiųjų takai saloje ir mėgstu keliautojams gali pasiekti aukščiausius taškus ir atrasti senovės Look-outs - normanų pilis šiaurės rytų pakrantės ir lieka iš romėnų pastatų sauja. Svyruos per kavos, žiūri pasaulis eiti senosios žvejybos uosto ir mėgautis ramybe ir nesugadinta grožį šio slapto saloje.