Favignana keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Favignana su AFerry. Keltai į Favignana, į Egadijos salos, yra iš Sicilijos. Jūs galite imtis keltu į Favignana iš Trapani.

Favignana Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Favignana valdo Laisvės Lines. Kai ieškote keltu į Favignana, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Favignana keltai su Laisvės linijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Favignana bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Favignana keltai
  • Favignana keltai
  • Favignana keltai

Apie Favignana

Favignana yra vienas iš Egadijos salos, tiesiog 4km nuo Sicilijos pakrantėje. Saloje yra rojus narams ir paplūdimio mėgėjams tiek su ramioje uždaroje paplūdimiai ir giliai lagūnų.

Dėl Favignana kraštovaizdis dažnai yra lyginamas su drugeliu. Du plokšti ruožus žemės melo kaip sparnų iš abiejų aukšto skaliste stuburo, kuri yra papildyta pagal degradavusioje tvirtovės pusėje. Keltai atvykti Favignana mieste, vieną tankiai apgyvendinta vietovė saloje. Miestas įsikūręs rytinėje salos pusėje, kuri yra prijungta prie vakarinės pusės yra kelių tuneliu per uolų stuburo kuri skiria du lygumas.

daromą salos atmosferą ir imtis pasivaikščioti po miestą, jūs rasite daug įdomių parduotuvės turistų, įskaitant žuvų pardavimui parduodami žuvis šviežiai sugautų tą pačią dieną. Favignana turi turtingą paveldą tunų žvejybos ir pamatysite tai rinkos prekystaliai.

Jeigu jums reikia atsipalaiduoti ir pamerkti į saulę, yra daug mažų paplūdimiai jums pasirinkti iš. Lido Burrone yra platus smėlio paplūdimys lydi barą ir restoraną todėl puikus vietoje, jei jūs lankotės su vaikais. Soliariumų gultai ir skėčiai nuo saulės galima išsinuomoti.

Jei esate po kažką šiek tiek skiriasi, vienas iš geriausių maudymosi vietų yra "Cala Rossa įlanka uždengtas uolėtos pakrantės. Tai gali būti sunku pasiekti, kad gali netikti, jei lankotės su vaikais, tačiau ji yra verta, kai jūs pasieksite paplūdimį.

Keltai į ir iš Favignana

Siremar , rasite patogų sėdėjimo panoraminiais vaizdai pro didelius langus. Keltai tarp Egadijos salos Sicilija yra fastcraft laivai su povandeniniais sparnais ir gali pasiekti greitį iki 40 mazgų. Šie maršrutai yra tik pėsčiaisiais keleiviai.

Snav Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas, įrengtas su kambarius su oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir borto baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Favignana uosto įrenginiai

Kadangi uostas yra tokiu arti miesto, rasite daug patogumų Įsitaisykite patogiai prieš nukrypti, arba tiesiog po atvykstate Favignana.

Kelionė į Favignana uosto

Favignana yra maža sala, ir dauguma patogumų yra pagrindiniame mieste, kuris yra aplink uostą. Uosto galima pasiekti lengvai arba pėsčiomis ar taksi.

Favignana Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Siremar

VIa Molo San Leonardo, 91023 Favignana TP, Italy

Liberty Lines

, 91023 Favignana TP, Italy