FASTNET Line keltai

fastnet linija
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad Fastnet Line keltai pristabdė veiklą, todėl jos keltai negali būti nubaustas per AFerry dabartiniu laiku.

Galite naudoti AFerry užsisakyti FASTNET keltu į Velsą iš Airijos ir Airijos iš Velso. Fastnet linija Korkas Swansea maršrutas yra labai populiarus, nes ji gali jums sutaupyti valandas vairavimo, lyginant su kitais maršrutais visoje Airijos jūroje ir vienos nakties reisų leidžia jums atvykti jausmas švieži ir atsipalaidavęs. AFerry visada turi pigūs kainas Brittany Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Fastnet Line keltai į Cork ir Swansea. Žiūrėkite žemiau naujausias Fastnet Line kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Fastnet Line tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija atidaroma likus 2,5 val. iki išvykimo, išskyrus dienos reisus – tada registracija pradedama likus 1,5 val. iki išvykimo. Registracija uždaroma likus 60 min. iki išvykimo. Restoranai ir kitos paslaugos veiks nuo keleivių įlaipinimo pradžios.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

fastnet linija Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie valdybos Fastnet Line keltai

   , m/t Julija , yra FASTNET Line šiuolaikinės keltų laivo pavadinimą. Laive rasite platų įrenginių padės padaryti jūsų Skersoja greitai. Šis modernus ir gerai įrengtas laivas turi už 1.860 keleivių talpa ir kiekvienas iš jo 300 kajutės yra aukščiausius standartus. Be kajučių ir comortable krėslų visoje, taip pat rasite vaikų paslaugos ir kinas. Be to, yra septyni barų ir restoranų, siūlančių skanus maistas ir užkandžiai, taip pat karšto, šalto ir alkoholinių gėrimų pasirinkimas.


   Bet Fastnet linija keltų kirtimo, ar ant Fastnet Line Korkas Swansea maršrutu arba Fastnet linija Swansea Cork maršrutu, privalo būti atsipalaiduoti ir malonus. Taigi, ką jūs laukiate? Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.