Keltai į Farerų Salos

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltų Farerų salos ir Farerų salos. Naudojant AFerry jūs visada gausite daug jūsų Farerų salos keltu. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

Specialūs pasiūlymai

  Kaip užsisakyti Farerų salos keltu

  Užsakymas keltu į, į, arba iš Farerų salų galėtų būti ne AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią viršutiniame kairiajame puslapio.


  Daugiau apie Farerų salos

  Farerų salos yra 18 salų, iš kurių tik vienas, Torshaven, gyvena grupė.

  Tai gražūs salos yra išsibarstę su patikima žali kalnai, kriokliai ir gyvūnijos, įskaitant Puffins, ruoniai, delfinai ir banginiai.

  Ornitologai nustatė apie 300 paukščių rūšių salose. 40 rūšys yra bendros veislininkystės paukščiai ir apie 40 yra retas ar nereguliarus lankytojai.

  Per vasaros mėnesius, daugelis uolų šiaurinėje ir vakarinėje pakrantėse salų yra užtvindytas su dideliais pulkų.

  Farerų salos Kelionių vadovas

  Farerų salos įsikūręs Atlanto vandenyne tarp Škotijos Norvegijoje ir Islandijoje. Nors jie priklauso Danijoje jie yra autonominė apygarda. Iš viso 18 salų, iš kurių 17 yra paprastai negyvenamos.

  Žmogaus gyventojų yra 48.000, bet tai užtemdė ne 70,000 iki avių skaičių. Oficiali kalba Farerų salos yra farerų. Farerų kalba yra germanų kalba, kuri yra kilusi iš senosios skandinavų, bet danų taip pat plačiai vartojama, taip pat anglų kalba.

  Jei tikrai gauti puikus vaizdas laiveliu keliones peržiūrėti įvairius Seabird kolonijas ir sparčiai didėjančias jūros uolos aplink Farerų nėra. Kolonijos Puffins gyvena rėmų ir pievas virš uolų ir paukštį, kad lizdus tik Mičinesas ir Mykinesholm yra Gannet. Jis gali būti vertinamas mažų pulkų nardymo maisto.


  Taigi, ką jūs laukiate? Užsisakykite keltu į Farerų salas šiandien AFerry. Farerų salos tikrai duos jums nepamirštamą patirtį.