Dažniausiai užduodami klausimai


a>

Keltų bilietų klausimai


a>

pakeitimo ar anuliavimo užsakymai

.

Kainos/Apmokėjimas atsakymai

K a> Ką perbraukta bilieto šalia "bilieto kaina" reiškia?

A. Ši kaina yra aukščiausia kaina mūsų klientams rasti praėjusiais bei einamaisiais mėnesių maršruto, keltų įmonės, transporto ir skaičiaus pasirinktų keleivių kartu. Tai nėra nei pilni kainos nei konkurentas normos.

K. Kuris kredito ir debeto kortelės jūs priimate?

A. mes priimame mokėjimus Visa Debit/Credit/Electron, MasterCard ir pereiti - mes neprisiimame American Express ar solo. Mes taip pat priimame PayPal ant AFerry darbastalio svetainėje.

K. " galiu mokėti PayPal?

A. Taip, galite mokėti per PayPal už GBP mieste pagaminti ant AFerry darbastalio svetainėje. Jums reikės mokėti 2,5% nuo užsakymo vertės, jei mokate per PayPal.

K. " Ar yra naudojant kredito/debeto korteles ar mokestis" PayPal " ?

A. , Tai priklauso nuo kortelės tipo jūs naudojate. Nėra už papildomą mokestį, jei jūs naudojate "Visa Electron, MasterCard debeto Visa debeto ar Maestro už GBP mokėjimų. Nėra mokesčiai Visa Electron mokėjimų eurais ar GBP.

kadangi su "MasterCard" ir "Visa" kredito kortelėmis, taip pat per PayPal, jums reikės mokėti 2,5% nuo jūsų užsisakiusių GBP ir mokėjimų eurais vertės ,

K. " aš neturiu kreditinės/debetinės kortelės. Galiu užsakyti dabar ir mokėti uoste? Ar galiu mokėti patikrinimas/pinigų?

A. Mes reikalaujame visiško mokėjimą užsakymo metu, todėl jūs negalite padaryti užsakymą ir mokėti uoste. Deja, mes negalime priimti pinigų arba patikrinti mokėjimus. Tačiau, tai galima mokėti per PayPal už GBP mokėjimus AFerry darbastalio svetainėje. Galite susieti savo banko sąskaitą, PayPal sąskaitą, jei jūs neturite turėti kreditinę ar debetinę kortelę.

K. " Ar mano kredito kortelės duomenys apsaugoti, kai aš padaryti užsakymą internetu ?

A. Taip, visi internetu yra tvarkomi per saugiame serveryje, kuris užšifruoja visus jūsų duomenis į formatą, kuris negali būti pripažintas. AFerry svetainė naudoja Thawte SSL šifravimo technologiją.

K. " Ar galiu naudoti kažkieno kredito/debeto kortelės sumokėti už mano užsakymą internetu?

A. Taip, kad jums turėti pilną savo leidimą naudoti savo kortelę.

K. " Aš bandė padaryti užsakymą, bet ji sako, mano kortelė buvo atmesta. Kodėl taip yra?

A. Mes neturite prieigos prie informacijos apie savo kortelę ir negali suprasti, kodėl sandoris buvo atmestas. Prašome užtikrinti, kad kortelės duomenys įvedami teisingai, ir kad jūs turite pakankamai lėšų sąskaitoje atlikti mokėjimą. Jei Jūs vis dar turite problemų, jums gali tekti kreiptis į savo kortelės išdavėjas.

Atkreipkite dėmesį, kad mes šiuo metu ribotas kortelės emitentus, kurių kortelės, mes galime priimti.

K. " a> Ar turiu mokėti visą, kai aš padaryti užsakymą?

A. Taip. Mes reikalaujame, kad visiškai apmokėti priimant užsakymą.

K. " Aš išbandžiau padaryti užsakymą, bet ji sako, kad ji buvo nesėkmingas. Bet dabar matau, kad pinigai atėjo iš mano sąskaitą. Padėti!

A. Kai užsakymas yra bandoma, pinigai automatiškai saugomos sąskaitoje už sandorį, ir tai gali atrodyti kaip nors suma buvo nurašomi iš savo sąskaitos. Jeigu užsakymo nepavyksta, šie pinigai NEBUS nurašoma iš sąskaitos, o automatinis atsakymas bus išsiųstas į jūsų banko atšaukti sandorį. Tačiau kartais tai gali užtrukti šiek tiek laiko savo banko apdoroti tai ir pereinamuoju laikotarpiu vis dar gali būti, kad buvo paimtas iš sąskaitos pinigai. Jei tai yra tuo atveju, prašome Nesijaudinkite. Mes ne nurašyti pinigus iš savo sąskaitos, ir jis bus rodomas atgal į jūsų sąskaitą netrukus.

K. " a> Aš bandė padaryti užsakymą, bet aš ne gauti ekrane patvirtinimą, kad mano rezervavimo buvo padaryta. Buvo užsakymo sėkminga?

A. Šiuo atveju mes rekomenduojame, kad jūs pirmiausia patikrinkite, ar gavote el patvirtinimą iš mūsų. Jei jūsų užsakymas buvo patvirtinta, elektroninio pašto yra automatiškai siunčiami į elektroninio pašto adresą užsakymo metu paskelbiami. Jei vis dar nežinote apie savo užsakymą, galite prisijungti prie Mano paskyra ir patikrinti bet ten mieste statusą

.
a>

Kainos/Apmokėjimas klausimai

Keltų bilietų atsakymus

K. " a> gausiu bilietus mano metu?

. Apskritai, jokių bilietai bus išduotas užsakymo. Pašto patvirtinimas gausite savo užsakymo numerio ant jo tarnauja kaip bilietą. Prašome atsispausdinti patvirtinimo laišką ir pristatyti jį į check-in stalo ir jums bus išduotas įlaipinimo talonai tuo momentu. Nereikia rinkti savo bilietus atskirai niekur kitur.

K. " Aš prieglauda "T gavo mano patvirtinimą pašto; Kodėl taip yra?

. Siųsti patvirtinimai yra siunčiami automatiškai, kai užsakymas yra pagamintas internete. Jei negavote tai gali būti užblokuotas šlamšto filtrų savo pašto dėžutę; Prašome patikrinti savo "junk mail aplanką.


pakeitimo arba atšaukimo užsakymai atsakymus

K. " Kaip aš galiu pakeisti savo užsakymą?

. , galite naudoti "Mano sąskaita" funkciją atlikti pakeitimus internete, arba atsiųstumėte mums žinutę.

taip pat atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais neįmanoma mums pakeisti savo užsakymą dėl terminų ir sąlygų pirkimo. Jūs buvo pranešta, jei pakeitimai yra neįmanoma prieš patvirtindami užsakymą, ir bet tokių sąlygų kitimo, kurį būtų sutikęs anksčiau mes priėmėme savo rezervacijos užklausą yra tik ties paslaugos teikėjo nuožiūra jūsų įsigytą .

K. " Kaip aš galiu atšaukti Mano užsakymai?

. , prašome naudoti "Mano sąskaita" funkciją atšaukti savo užsakymą.

K. " a> ar imti manęs iš dalies pakeisti arba atšaukti savo užsakymą?

. Taip, mes už administravimo mokestį visiems pakeitimai/atšaukimai padarė, kur jiems leidžiama į sąlygomis paslaugų, įsigytų. Administracijos mokesčių mokėjimas už šią paslaugą yra įtraukti į terminų ir sąlygų, kurios Jūs sutinkate, kad prieš patvirtindamas savo užsakymą, ir, jei nenurodyta kitaip, yra paprastai £ 25/30 eurų už pakeitimą. Jūs taip pat bus imamas bet koks kainų pokytis paslaugos (-ų), kurį įsigijote. Kai skambinate pakeitimą internete, kur leido pakeitimas mokestis bus ne mažesnėmis sąnaudomis £ 10/15 Euro, bet atkreipkite dėmesį atšaukimo nebus įmanoma per Tvarkyti Mano užsakymai. Jeigu pokytis jūs darysite rezultatus į grąžinamąją išmoką, dėl jums, administravimo mokestis imamas iš tos grąžinimo vertę.

K. " a> Jei aš esu tinkamai grąžinimo, kaip tai bus padaryta?

. Jei esate dėl grąžinamosios išmokos pavyzdžiui dėl atšaukto užsakymo, tai bus į kortelę iš pradžių naudojote atlikdami užsakymą. Atkreipkite dėmesį, mes negalime grąžinti sumą į kitą mokėjimo kortelę. Į nedidelį skaičių atvejų, grąžinamoji išmoka gali būti mokama kelionės čekiais. Tokiu atveju, jums bus apie tai prieš atšaukimo pagamintas.

Pastaba

AFerry Ltd "negarantuoja, kad informacija šioje svetainėje (įskaitant, be apribojimų, kainos, aprašymai arba dienomis) yra be klaidų ar neveikimas, bet mes naudosime visas pagrįstas pastangas, kad kuo greičiau ištaisyti klaidas ar praleidimus, kai jos buvo įvežtos į mūsų dėmesio.

Apsilankykite mūsų Taisyklės naudoti Išsamesnės informacijos apie.