Fantasea kreiseriniu Magnetiniai keltai

Fantasea kreiseriniu Magnetiniai keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Fantasea kreiseriniu Magnetiniai keltu iš Townsville į Magnetic Island, nuo Kvinslendo pakrantę Australijoje. Fantasea Kreiserinis Magnetinis yra seniai jūrų transporto ir turizmo operatorius, įsikūrusi Townsville. AFerry visada turi pigūs kainas Fantasea Kreiserinis Magnetinės naujausias specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Fantasea kreiseriniu Magnetinės Keltai į Townsville ir Magnetic Island. Žiūrėkite žemiau naujausias Fantasea kreiseriniu Magnetinės kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 40 minutėms iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Fantasea kreiseriniu Magnetiniai keltai Maršrutai

      Fantasea Kreiserinis Magnetiniai keltai laivyno ir traukinio įrenginiai

      Fantasea Crusing Magnetinis laivynas sudaro greitai amatų katamaranais. Facilities include an borto baras, patogų sėdėjimo ir oro kondicionavimas. Gausite įspūdingais vaizdais iš žiūrėjimo deniuose.

      Kai jūs užsisakyti Fantasea kreiseriniu Magnetiniai keltu, jūs žinosite, kad jūs turite daug nuo AFerry.