Naršyti Naujoji Zelandija

Naršyti Naujoji Zelandija
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Tyrinėkite Naujoji Zelandija veikia tarp Oklandas ir Waiheke sala (šiek tiek daugiau nei 17km nuo Auckland). Yra bent 12 ruoša kasdien paslaugos, dažnai piko sezonus, su kelionės laikais maždaug 40 minučių.

visi Naršyti Naujoji Zelandija maršrutus ir naujausius kainų ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas išsamiai ištirti Naujosios Zelandijos tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia mažiausiai 20 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Naršyti Naujoji Zelandija Maršrutai

   Laive Naršyti Naujoji Zelandija keltai

   Tyrinėkite Naujoji Zelandija keltai yra modernus ir jaukus. Laive galite įsigyti kavinė kokybišką maistą ir gėrimus yra prieinami, įskaitant Naujosios Zelandijos alaus ir vyno pasirinkimą. Tualetai yra taip pat prieinama.

   USB galima rasti kelto imti savo įrenginius. Jei neturite kabelį, tada jūs galite įsigyti vieną laive.

   Be to, daiktai, pavyzdžiui, lagaminai, dviračiai ir banglentės bus apgyvendinami be jokių papildomų išlaidų, jei yra vietos kelto. Gyvūnai taip pat laukiami laive, bet turi būti laikomi ant švino arba atitinkamame narve.

   Atkreipkite dėmesį, kad yra ribotas Susisiekimas neįgaliesiems kelte. Nors vadovas vežimėliai gali būti apgyvendinti, deja motorizuoti vežimėliai gali būti ne dėl savo svorio ir dydžio.