Evdilos į Kikladų Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Evdilos

ramioje paplūdimiai ir tradicinių graikų architektūros, Evdilos yra nepaliestų lobis. Evdilos yra ramioje, tradicinis kaimas centrinėje dalyje Ikaria, ir sala Šiaurės Egėjo jūros. Uostas yra mažas, tačiau vaizdinga, su siauromis kelių, asfaltuotas žingsnius ir tradicinių graikų namų.

maždaug 10 minučių į rytus nuo Therma, palei pakrantę, yra Cove, kur karšto mineralinių šaltinių galima rasti jūroje. Tai gali būti prieinama per trasa.

Geriausias būdas gauti aplink salą automobiliu ar motociklu. Galite pasiimti savo naudojant keltu, arba alternatyviai galite išsinuomoti automobilius saloje, iš Armenistis. Autobusai yra nedažnai, todėl, jei norite tyrinėti salą, automobilis yra reikalingas.

Paplūdimiai yra nepaliestų ir tylus. Nėra įrenginius, tačiau gražus baltas smėlis ir skaidrus mėlyna jūra. Aplinkinių architektūra yra tradicinė gamyba Evdilos nekilnojamojo atidengta lobis.

Jūs galite užsisakyti keltų Evdilos su AFerry. Išplaukti iš Piraeus, Mykonos, Samos ar Syros su Graikijos Seaways.

Apie Kikladų salos

Cyclades salų sudaro 39 salų, iš kurių 24 yra gyvenamos. Kikladų yra populiariausias iš visų salų ir pritraukia tūkstančius lankytojų kasmet.

Cyclades garsėja savo neeilinį oras, paplūdimiai grožis ir architektūra su senovės svetainėse, pulkas vynuogynų ir alyvmedžių, ir atšiaurių baltomis Cubist namų žavesio.

Nesvarbu, ar norite į vakarėlį, tyrinėti kultūrą ir istoriją, ar tiesiog pasideginti spinduliai ir maudytis krištolo skaidrumo vandenyse per Kikladų salos patogių miestai. Jei užsakyti pas AFerry ir kelionės keltu galite tyrinėti juos visus.