Evdilos į Syros Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    3 valandos 20 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Evdilos Syros keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Evdilos Syros. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Evdilos į Syros maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Evdilos Syros keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Evdilos Syros yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Evdilos

Evdilos yra ramioje, tradicinis kaimas centrinėje dalyje Ikaria, ir sala Šiaurės Egėjo jūros. Uostas yra mažas, tačiau vaizdinga, su siauromis kelių, asfaltuotas žingsnius ir tradicinių graikų namų.

maždaug 10 minučių į rytus nuo Therma, palei pakrantę, yra Cove, kur karšto mineralinių šaltinių galima rasti jūroje. Tai gali būti prieinama per trasa.

Geriausias būdas gauti aplink salą automobiliu ar motociklu. Galite pasiimti savo naudojant keltu, arba alternatyviai galite išsinuomoti automobilius saloje, iš Armenistis. Autobusai yra nedažnai, todėl, jei norite tyrinėti salą, automobilis yra reikalingas.

Paplūdimiai yra nepaliestų ir tylus. Nėra įrenginius, tačiau gražus baltas smėlis ir skaidrus mėlyna jūra. Aplinkinių architektūra yra tradicinė gamyba Evdilos nekilnojamojo atidengta lobis.

Jūs galite užsisakyti keltų Evdilos su AFerry. Išplaukti iš Piraeus, Mykonos, Samos ar Syros su Graikijos Seaways.

Apie Syros

didžiausias miestas Syros yra Ermoupolis, kad salos rytuose. Ermoupolis yra populiarus miestas, su uosto, kuris yra išklotas mažų kavinių, barų ir restoranų tamsesniame palmėmis. Ermoupolis gyvena Miaouli aikštėje, kuri yra viena iš gražiausių aikščių Graikijoje. Ermoupolis taip pat turi daug didingų bažnyčių, įskaitant Agios Nikolaos ir metamorfozė bažnyčių. Ką daryti Ermoupolis apimti apsilankymą archeologijos muziejus.

Ano Syros miestas salos antras miestas. Ano Syros buvo pastatyta venecijiečių ties 13-ojo amžiaus pradžioje ir palaiko viduramžių atmosferą su siauromis gatvelėmis ir marmuro pakopomis.

Syros taip pat turi daug gražių paplūdimių; Iš Magas Gialos ir Galissas paplūdimiai yra ypač populiarus.