Evdilos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Evdilos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Evdilos su AFerry. Jūs galite naudoti Evdilos imtis keltai aplink Šiaurės Egėjo jūros salos, taip pat Graikijoje ir Kikladų. Buities paslaugos Šiaurės Egėjo jūros salos yra iš Evdilos į Karlovassi o keltai atstumu nuo Šiaurės Egėjo jūros salos plaukti į Mykonos, Pirėjo ir Syros.

Evdilos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Evdilos yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu į Evdilos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Evdilos keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Evdilos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Evdilos keltai
  • Evdilos keltai
  • Evdilos keltai

Apie Evdilos

ramioje paplūdimiai ir tradicinių graikų architektūros, Evdilos yra nepaliestų lobis. Evdilos yra ramioje, tradicinis kaimas centrinėje dalyje Ikaria, ir sala Šiaurės Egėjo jūros. Uostas yra mažas, tačiau vaizdinga, su siauromis kelių, asfaltuotas žingsnius ir tradicinių graikų namų.

maždaug 10 minučių į rytus nuo Therma, palei pakrantę, yra Cove, kur karšto mineralinių šaltinių galima rasti jūroje. Tai gali būti prieinama per trasa.

Geriausias būdas gauti aplink salą automobiliu ar motociklu. Galite pasiimti savo naudojant keltu, arba alternatyviai galite išsinuomoti automobilius saloje, iš Armenistis. Autobusai yra nedažnai, todėl, jei norite tyrinėti salą, automobilis yra reikalingas.

Paplūdimiai yra nepaliestų ir tylus. Nėra įrenginius, tačiau gražus baltas smėlis ir skaidrus mėlyna jūra. Aplinkinių architektūra yra tradicinė gamyba Evdilos nekilnojamojo atidengta lobis.

Jūs galite užsisakyti keltų Evdilos su AFerry. Išplaukti iš Piraeus, Mykonos, Samos ar Syros su Graikijos Seaways.

Keltai į ir iš Evdilos

Graikijos Seaways " siūlo kajutės asortimentą, taip pat naujausias funkcijas, pavyzdžiui, restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose. Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius.

Evdilos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Ikaria, 833 02, Greece