Eurotunnel

Eurotunnel
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Eurotunnel" Le maršrutinis autobusas teikti geležinkelių paslaugas, kurios jungia JK su Prancūzijoje automobilių autobusas traukiniai leidžianti keleiviams naudotis žemyną su savo transporto priemone be keliauti keltu. Kelionė trunka apie 35 minučių. AFerry visada turi pigūs kainas Eurotunnel traukinių ir naujausius specialius pasiūlymus.

Eurotunnel "Le Shuttle" keliauja tarp Folkestone Jungtinėje Karalystėje ir Kalė Prancūzijoje. Žiūrėkite žemiau naujausias Eurotunnel kainas ir tvarkaraščius. Spauskite ant maršruto antroje lentelėje išsamiai Eurotunnel grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija prasideda prieš 2 valandas iki numatyto išvykimo laiko ir vėliausias registracijos laikas yra 45 minutės iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Calais - Folkestone
35 minutes
Populiariausias maršrutas:
Calais - Folkestone
Pigiausia:
Calais - Folkestone
96 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 4
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 21 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis

Eurotunnel Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Calais - Folkestone
(EuroTunnel)
96 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 21 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 4
Folkestone - Calais
(EuroTunnel)
116 €
 • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 22 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Eurotunnel kirtimas informacija

  Eurotunnel le maršrutinių autobusų keleiviams likti savo transporto priemonę už trumpą 35 minučių kirtimo laiką. Jūs galite atsipalaiduoti jūsų automobilio ar išeiti ir ištiesti kojas. Vaizduoklio ekranai laive teikia informaciją apie kelionę ir darbuotojų yra rankon visos kelionės metu, taip pat, kai jūs atvykstate ir palikti padėti ir atsakyti į visus klausimus.

  Nuo JK Eurotunnel yra lengvai pasiekiamas per M25 ir M20. Tiesiog palikti sankryžos 11a eiti tiesiai į Eurotunnel įsiregistravimo. Jūs turite patikrinti ne mažiau kaip 30 minučių ir ne daugiau nei dvi valandas iki išvykimo laiko. Galite pirkti greitą maistą ir užkandžius prie Eurotunnel keleivių aptarnavimo.


  "Nieko nėra paprasčiau ir greičiau nei Eurotunnel kelio apie išvažiuosiu Folkestone - Calais paslauga. Taigi, ką jūs laukiate? Užsakyti dabar.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo ant Eurotunnel traukinio su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Atkreipkite dėmesį, kad kai grįžta į JK augintiniai privalo eiti į salės kontrolės pastato Prancūzijos terminalą.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninėje Europoje ir Airija, jums reikės naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.