Europos Seaways keltai

Europos Seaways
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Europos Seaways "yra Graikijos keleivinių laivybos bendrovė, įsikūrusi Atėnuose siūlo dažnai reisai tarp Italijos, Albanijos, Graikijos ir Graikijos Jonijos jūros salose.

Su AFerry dabar galite rezervuoti Europos Seaways bilietus iš Bario į Durres ir grįžti saugiai internete.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
8
Trumpiausias pervažiavimas:
Corfu - Igoumenitsa
1 valandos
Populiariausias maršrutas:

Europos Seaways Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

    Europos Seaways "Laivyno

    Europos Seaways" lėktuvų parką sudaro dviejų laivų, F/B tiltas " ir F/B Prins Joachimas PKR ,. Abu šie laivai yra įrengti pagal aukščiausius standartus ir pasiūlyti patogius kirtimui tokia infrastruktūra kaip kajutėse, restoranų ir daugiau.


    Apie Europos Seaways

    Europos Seaways "buvo įkurta 1990 metais, su verslo pastatytas ant maršruto iš Bario į Durres. Šis maršrutas lieka Europos Seaways aukos, kuri dabar apima maršrutus į populiariausių Graikijos salų, pavyzdžiui, Korfu ir Zakynthos, ir maršrutus tarp Italijos ir Graikijos žemyninėje branduolys.


    "Nesvarbu, ar pasirinksite Europos Seaways Baris Durres maršrutą, Igoumenitsa Brindisis paslaugos, arba bet kuri kita Europos Seaways Buriavimas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jums turiu daug su AFerry.