Europos Sealines keltai

Europos Sealines
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Europos Sealines negali būti nubaustas pagal dabartinę akimirką . Visiems keltais iš ir į Graikiją ir Graikijos salas, mūsų keltai į Graikiją puslapyje .

Galite naudoti AFerry rezervuoti Europos Sealines keltu į Italiją ir Graikiją. Europos Sealines yra pirmaujanti Graikų laivybos kompanija, siūlanti aukštos kokybės keleivių vežimo paslaugas ir laive rasite platų įrenginių. AFerry visada turi pigūs kainas Europos Sealines ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Europos Sealines keltai į Brindisi, Korfu, Igoumenitsa, Paxos ir Zante. Žiūrėkite žemiau naujausiais Europos Sealines kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Europos Sealines grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 2 valandoms iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Europos Sealines Maršrutai

   Europos Sealines tvarkaraščio sezono

   keltai kartą per savaitę visą didžiąją metų dalį, tačiau yra padidėjęs reisai vasaros mėnesius.

   traukinyje Europos Sealines keltais

   Europos Sealines parką sudaro dviejų gerai įrengtas šiuolaikinių laivų, C/F "Apollon" ir C/F tiltas ". Be to, patogios kajutės ir sėdėjimo rasite šie laivai pasiūlyti platų traukiniuose esančiais patogumais. Laive rasite savitarnos restoranai, patalpų ir viršutinio denio barai ir salonas. Apskritai, bet kelionė į Europos Sealines keltu tikrai bus nieko, bet malonumo.


   Ar jums užsisakyti Europos Sealines Brindisis Korfu maršrutą, Europos Sealines Brindisis Igoumenitsa maršrutas, Brindisi Zante keltų arba bet kuri kita kelto maršrutas su šiuo pirmaujančių graikų laivybos bendrovės ir jūs privalo turėti patogią ir atpalaiduojančią kelionę. Taigi, užsisakyti Europos Sealines keltu su AFerry šiandien!