Keltu į Europos vasaros atostogų hotspots

Žemėlapis

Tai gali būti idealus variantas žmonėms, planuojantiems greitai ir lengvai pertraukos Prancūzija ar Airija iš Jungtinės Karalystės, bet keltų kelionės taip pat leidžia keleiviams aplankyti egzotiškų ir amžinai populiarus vasaros atostogų paskirties vietas šeimininką visoje Europoje.

nuo saulės mirkyti ir vaizdingos pakrantės Ispanijos iki prabangių salos Graikijoje, uostų ir valstybių diapazonas aptarnauja keltų operatoriams užtikrina, kad kiekvienas skonis ir palūkanos aptarnavo.

Be to, kelionės į savo paskirties vietą jūra reiškia, kad galite pamiršti apie perpildyta ir stresą oro uostai, skrydžiai vėluoja ir nemalonus skrydžiai ir sutelkti dėmesį sėdi atgal, atsipalaiduoti ir mėgautis savo atostogų.

Ispanija

Ispanija jau seniai yra viena iš populiariausių užsienio šalių JK keliautojų, atsižvelgiant į jo derinys geras oras, patraukliausių vietų, puikus maistas ir kultūra.

Poilsiautojai pozicijoje šalies keltu gali tyrinėti jos šiaurinėje pakrantėje, kuri gyvena miestuose, pavyzdžiui, Bilbao, kur lankytojai gali pamatyti meno parodas įspūdingas Guggenheimo muziejaus arba suvalgome įžymybių, įskaitant gotikos bažnyčių ir istorinių aikštėse.

Žmonės apsilankėte šiame regione taip pat galite pamatyti pakrantės miestų Santander ir San Sebastijanas. Pastarasis yra žinomas dėl savo paplūdimių, su vietose, pavyzdžiui, La Concha ir La Zurriola labai populiarus tarp plaukikų ir banglentininkams

Vienas iš keltų kelionės naudą vyksta atostogų su savo automobiliu, tai reiškia, keliautojus įplaukiančių šiaurinėje pakrantėje Ispanijoje gali planuoti keliones į miestų, tokių kaip Kompostelos Santjagas, Pasaulio paveldo svetainė ir krikščionių piligrimystės vieta šiaurės vakarų regione Galicijoje. Lankytojai taip pat gali vairuoti šiaurės rytų pakrantėje, kad pamatyti vieną iš garsiausių Europos miestų, Barcelona, arba galva į pietus iki Valensijoje.

Vienas iš keltų kelionės naudą vyksta atostogų su savo automobiliu

Getting ten

pats tiesiausias jūrų transportu tarp Jungtinės Karalystės ir Ispanijos teikia Brittany Ferries" a>. Įmonė veikia keltai iš Portsmouth į Santander ir Bilbao, taip pat maršrutą iš Plymouth į Santander.

Žiūrėkite mūsų JK į Ispaniją,> ir Ispanija į JK puslapių daugiau informacijos ir naujausias kainas.


Balearų salų

Balearų salynas yra sudarytas iš kelių salų, didžiausia ir populiariausia kurių - Maljorka, Menorka, Ibiza ir Formentera -. Viskas galima pasiekti keltu iš Ispanijos žemyninės

lankytojams siūloma iš miesto ir paplūdimio patirties derinį vietas, pavyzdžiui, Palma, Maljorka sostinė ir pagrindinis uostas. Vietos, kurios negalima praleisti yra įspūdingas katedra miesto centre, Bellver pilį ir istorinį Banys arabai pirčių kompleksas. Šeima gali galvą į Aqualand vandens parke ar praleisti keletą dienų atsipalaiduoti keletas iš daugelio paplūdimių pakrantės.

Sun prašytojai pozicijoje Menorka galite aplankyti Mėlynosios vėliavos paplūdimių Cala Galdana į Ferreries, Arenal d' Es Castell Es Mercadal ir Cala en Blanes Ciutadella. Saloje taip pat siūlo atrakcionų, tokių kaip Salort rūmuose Ciutadella ir Fort la Mola Mao, taip pat veikla, įskaitant golfo, dviračių ir pėsčiųjų

" Formentera yra geras pasirinkimas už poilsiautojų ieško kai taikos ir ramybės, kurie būtų suinteresuoti vyksta nardant pamatyti kai spalvinga jūros gyvybės rasti aplinkinių vandenys, o lankytojai į Ibiza rasite kad sala turi daug daugiau galimybių, nei barų ir naktinių klubų, o būtent zacisznej paplūdimiai, paslaptingi įlankos ir gražus kraštovaizdis.

Formentera yra geras pasirinkimas už poilsiautojų ieškote kai taikos ir ramybės

Patekti

"Keliautojai domina EXPLO žiedas Balearų salų galite rinktis iš jūros pervažų nuo žemyno diapazone. Acciona neįpareigojo " a> burės Palma de Maljorka iš tiek Barselonos ir Valensijos ir taip pat teikia paslaugas Ibiza ir Mahon prievado Menorka.

alternatyvos teikia Balearia a>, kuri veikia plaukimo ant Denia į Formentera, Valencia Ibiza ir Barseloną Ciutadella maršrutų, tarp kitų.


Italija

Kaip ir Ispanijoje, Italijoje gali pasigirti turtinga derinys kultūra, virtuvės ir pavydėtinas gyvenimo būdą, kad saugo poilsiautojų grįžta metai po metų.

Jis gyvena įvairios atrankos apie vietas, kurios yra pasiekiamos keltu, pavyzdžiui, Sardinijos saloje, kuri, atrodo, specialiai pagamintas prabangus ir ramiam vasaros atostogas. Žmonės plaukti į Olbija turės lengvą prieigą prie Costa Smeralda, populiaraus pajūrio zonoje į šiaurės rytus, kuris yra žinomas dėl paplūdimių, pavyzdžiui, Liscia Ruia, Cappriccioli ir Romazzino.

Kitos patirtis verta ieško Sardinijoje yra matyti Pūnų ir romėnų archeologinių vietų nora Tharros ir apsilankymą nuostabus žvejų kaimelių ir miestelių, kaip Bosa ir Stintino.

Keliautojai apsilankymą Italija pirmą kartą gali būti įdomu pamatyti kai kuriuos savo iconic lankytinų vietų. Keltas uostas Civitavecchia tarnauja kaip vartai į Romą ir orientyrų, kaip Koliziejus, Šv Petro bazilika ir Panteonas

Toskana, kuris gali būti pasiektas per Livorno uosto, gali pasigirti kai kurie iš šalies labiausiai vaizdingos ruožų kaime, taip pat istorinių ir įdomių miestų Florencija, Piza ir Siena.

keltas uostas Civitavecchia tarnauja kaip vartai į Romą ir orientyrų, kaip Koliziejus, Šv Petro bazilika ir Panteonas

kaip ten

Italija ir jos salos yra aptarnauja keli keltų operatoriams, įskaitant " Corsica Ferries " a>, kuris plaukia į Sardinijos uosto Golfo Aranci nuo Livorno ir Civitavecchia žemyne. Moby Lines " a>, taip pat teikia paslaugas nuo Genujos į šiaurės Vakarų Italija į Olbia, Sardinijoje.

"Grimaldi Lines" a> burės tiek Civitavecchia ir Livorno iš Barselonos, o įmonių, tokių kaip Grandi Navi Veloci a> SNAV "Tirrenia" suteikti prieigą prie kitų regionų prinokusių tirti.


Graikijos salos

Graikija gyvena įspūdingų kolekcijos salų išsibarsčiusios visoje Jonijos ir Egėjo jūras, kurios pakankamai patirties ir veiklos, kad net labiausiai energingas keliautojas užimtos.

Tarp salų verta tyrinėti yra Korfu, kuri siūlo paplūdimius, pavyzdžiui, Sidari, Dasia ir Kassiopi. Lankytojai taip pat gali patikrinti Aqualand "vandens parką ir kitus atrakcionų, tokių kaip Achilleion rūmai ir pakrančių kaimų Roda ir Lakones.

kelto keleiviai gali plaukti į Kretą aplankyti Archeologijos muziejus Herakliono ir pamatyti . griuvėsiai senovės Mino civilizacijos Knoso, taip pat kitų įspūdingų vietų, kaip Samarijos tarpeklis ir Lasithi plynaukštėje

Graikijos salos pasiūlyti daug daugiau patirties, kad bus pridėti įsimintiną elementas vasaros atostogų regione, pavyzdžiui, žiūrėdami saulėlydį nuo Oia nuo Santorini, tyrinėti siauros gatvelės, kad pučiamieji praeityje baltai dažytų pastatų Mykonos town ir pamatyti senovės pilių, viduramžių svetainių ir fortifi katijonai Rodo.

Graikijos salos pasiūlyti daug daugiau patirties, kad bus pridėti įsimintiną elementas vasaros atostogų regione

Getting ten

Tiems, kurie domisi tyrinėti Korfu gali pasiekti salą iš Patras ir Igoumenitsa uostuose Anek Linijos " a>

Kreta gyvena Herakliono, Kissamos ir Chanija uostų, kurie aptarnauja operatorių, įskaitant Blue Star Ferries ir LANE Linijos " a>. Vykstantys į kitas vasaros atostogų hotspots regione yra su tokiomis kompanijomis kaip Egėjo greičio geležinkelio linijose a> Cyclades Greitas keltai a>, Mino Linijos " a>, Superfast keltai ,> ir " Endeavour Lines " a>.

taip pat nereikia pamiršti, kad keltai yra puikus pertraukas yra arčiau namų per kaip jums imtis savo automobilį ir atlikti tiek, kiek jums patinka. Su dideliu pasiūlymų AFerry iš tokių kompanijų kaip Airijos keltai My Keltų Nuoroda Brittany Ferries ir daug daugiau, galite rasti viską, ko reikia AFerry.