Pabėgti į Prancūziją ant kempingų atostogų

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Pasigirti turtingą kultūrą, prabangus maistas, istorinių atrakcionų ir įspūdingu kraštovaizdžiu, apimantys viską nuo didingų kalnų vaizdingų slėnių, Prancūzija siūlo pakankamai, kad net aktyviausi keliautojas užimtos.

Poilsiautojai domisi tyrinėti šalį šiemet užsakymo keltai į Prancūziją ir aplankyti vieną iš daugelio Kempingai, variantą, kuris suteikia daug privalumų parinktį. Šeimos turės ramybę, kad jie gali užtrukti bagažą ir įrangą, kaip jie gali išspausti į automobilį, nesirūpindami mokesčių ir apribojimų daugelis oro vežėjų. Kelionės keltu su savo transporto priemone taip pat siūlo laisvę ir nepriklausomybę, o tai reiškia drąsus Lankytojai gali susipažinti toli už teritorijos, kurioje jie būna.

Prancūzija gyvena keletas įvairių ir patrauklių regionų siūlo daugybę Kempingai, kas iš kuri turi savo unikalią apeliacinį skundą.

Kelionės keltu su savo transporto priemone taip pat siūlo laisvę ir nepriklausomybę, o tai reiškia drąsus lankytojai gali susipažinti toli už teritorijos, kurioje jie būna.

Bretanė

Užima šiaurės vakarų kelionę Prancūzijos, Bretanė yra vaizdingas regionas pilna kultūros ir istorijos, kur lankytojai gali pamatyti triukšmingo uosto miestų ir miestelių vieną dieną prieš tyrinėti išskirtų pakrantėms ir miško į kitą.

patirtimi siūlome poilsiautojų šiame šalies dalyje apima sugeria gyvą atmosferą iš St Malo uosto, matydami Grand Place de la Republique Rennes ir apsilankymą Carnac, kuris yra populiarus tarp turistų dėl savo kolekciją neolito akmenų ir paplūdimiai.

Yra šimtai stovyklaviečių rinktis iš Bretanės, pavyzdžiui, Yelloh! Kaimas Le Domaine d'Širdyje netoli Penestin, kuris siūlo paslaugas: uždaras baseinas, restoranas ir pramogų vietų, taip pat įrenginių žaisti futbolą, tinklinį, tenisą ir kitų sporto šakų.

dėl savo geografinės padėties, Elzasas buvo labai strategiškai svarbus Antrojo pasaulinio karo metu. Lankytojai gali sužinoti daugiau apie šiame skirsnyje regiono istorijos apsilankę Ouvrage Schoenenbourg, įtvirtinimus ant Mažino linija, ir į Schirmeck atminimą.

Šeima gali mėgautis smagių ir įsimintinų įspūdžių Europa-Park, An pramogų parkas įsikūręs apie 50 km už Strasbūre, o vyno entuziastai gali sekti maršrutai sustoti išjungti vynuogynų auga pripažintų vynuogių veislių, įskaitant Pinot Noir, Riesling ir Gewurztraminer.

Elzasas gali būti maža, bet ji vis dar siūlo daugybę pasirinkimų kemperiai, pavyzdžiui, dviejų žvaigždučių Beau Rivage į Gunsbach, trijų žvaigždučių Les lubinai į Seppois le Bas ir keturių žvaigždučių Les Sources in WATTWILLER, kurie visi yra įsikūręs Haut-Rhin srityje.

Bas-Rhin svečiai gali naudotis baseinu Tuo Campeole Le Giessen "ir" Le Ried svetainių Bassemberg ir Boofzheim. Sankt Martin Barr "ir" Le Champ du Feu Belmont yra tarp kitų apgyvendinimo variantų šioje srityje.

Vienas iš labiausiai tiesioginių bei patogumų ryšius tarp Pietryčių Anglijos ir Šiaurės Prancūzijos yra Dover Calais keltą maršrutas, tačiau yra daug kitų variantų. Dėl visų maršrutų ieškokite mūsų Angliją į Prancūziją keltu puslapio .

"Keliautojai taip pat gali imtis keltai iš Dover į Dunkerque su Norfolkline/" DFDS Seaways "> ir galva į pietus -east patekti į Elzaso.

begalinis pasirinkimas priemiesčiuose

miestų ir minėti regionai yra tik keli iš pasirinkimų pasiūlymas poilsiautojų planuoja kempingas kelionę Prancūzija. Šis turtingas ir įvairus šalis siūlo daugybę kitas vietas ir patirtimi, pavyzdžiui, paveikslėlį atviruko kaimų ir slėnių Dordogne; laukinių peizažai ir įspūdingi miestai Provence; ir kalnuotas reljefas Rhône-Alpes.