Esbjerg keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Pastaba: , Kaip 2014 rugsėjo 29 d keleivis Service tarp Harwich ir Esbergas su DFDS Seaways buvo uždaryta. Alternatyvios uostai Olandijoje ir Prancūzijoje gali suteikti patogią prieigą prie Danijoje.

Esbjergas Keltų uostas yra laikomas Danijos vartai į Vakarus. DFDS Seaways keltų paslaugas prisijungti Esbjerg su Harwich Ferry Port. Naudojant pultą žemiau, galite rasti informaciją apie naujausias buriavimo laikais keltais iš Esbergas šalia mūsų geriausiomis kainomis.

  • Esbjerg keltai
  • Esbjerg keltai
  • Esbjerg keltai

Keltai į ir iš Esbergas

"rasite viską DFDS Seaways a> keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus su traukiniuose esančiais patogumais jūs galbūt svajoti. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti.

Esbjerg uosto įrenginiai

Esbjergas terminalo paslaugos apima dvi kavinės, parduotuvė parduoda vietos produktų, taip pat laikraščiai ir užkandžiai, tualetai ir poilsio zona. Neįgalieji yra aptarnavo su vežimėliams prieigą prie visų keltų terminalo srityse.

Kelionė į Esbjergas

Iš Kopenhagos imtis E20 greitkelio. Iš Šiaurės Danijoje naudoti E45 greitkelio, kuris susilieja su E20 ne Kolding (apie 50 mylių nuo Esbjergas). Apie metodą, likti ant E20 per miestą nuo greitkelio. Kaip jūs požiūris terminalą kelio vardas keičia į Toldbodvej; imtis neatidėliotinų į kairę Dokvej, į terminalą.

vietos autobusų nr. 5 nukrypsta nuo Dokvej (tik lauko terminalo) į centrinės geležinkelio stoties 8, 28 ir 48 min. pro valandą. Nuo geležinkelio stoties autobusas išvyksta 13, 33 ir 53-ąją per pastaruosius valandą.

Apie Esbjergas

Uždaryti Esbjergas rasite gražių paplūdimių, pramogos parkų ir viduramžių miestų. Esbjergas yra daug restoranų, kavinių, barų ir diskotekų, taip pat muzikinė centras Musikhuset ". Platų miesto muziejuose suteikia jums galimybę ištirti miesto ir regiono istorija.

dėl miesto pakraštyje rasite žuvininkystės ir jūrų muziejus, kuris iliustruoja žvejybos ir laivybos istorija. muziejuje taip pat yra didelė sūraus vandens akvariumas.

Taigi užsisakyti Esbjerg keltu greitai, paprastai ir saugiai šiandien AFerry.