Ertürk Linijos

Ertürk Linijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Ertürk linijos "keltas tarp Graikijos saloje Chios ir Cesme Turkija. Ertürk Linijos pasiūlyti dažniausius ryšius tarp Turkijos ir Graikijos su laive teikiamas paslaugas, kad yra antra, nė. AFerry visada turi pigūs Ertürk Lines kainas ir naujausius specialius pasiūlymus.

Su AFerry, galite užsisakyti Ertürk Lines keltai Cesme arba Chios. Žiūrėkite žemiau naujausias Ertürk Lines kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija baigiasi likus vienai valandai iki numatyto išvykimo

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Ertürk Linijos Maršrutai

   Borto Ertürk linijų

   Turkų keltų bendrovė Ertürk Linijos siūlo kai kurie iš geriausių Laivo įrangos ir paslaugų prisitaikyti prie turistų srauto tarp Turkijos ir Graikijos. Galite keliauti kaip keleivis pėdų arba imtis savo automobilį laive, įskaitant automobilius, motociklus, mikroautobusus, Kemperiai ir priekabų dalių.


   kelionės laikas yra vos 45 minučių kiekvieną pusę nuo Chijo ir Cesme, Ertürk linijos pasiūlyti pavers malonia keltų kirtimo prisiminti.

   video

   Ertürk Linijos YouTube video