Ermioni keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ermioni su AFerry. Buities paslaugos Graikijoje yra iš Ermioni į Pirėjo.

Ermioni Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ermioni yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu į Ermioni, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ermioni keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ermioni bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ermioni keltai
  • Ermioni keltai
  • Ermioni keltai

Apie Ermioni

Ermioni yra nedidelis uostamiestis Graikijoje ant Argolid pusiasalio Peloponeso, Graikijoje. Sultingas žaluma, kalnai ir krištolo skaidrumo vandenys, taip pat arti į Atėnus, kad tai idealus atostogų paskirties. Ermioni yra populiarus kurortas su gražiais paplūdimiais ir tipiškų vandens veikla prieinami, įskaitant nardymas ir buriavimo. Ermioni turi gerų keltų nuorodos į Spetses, Hydra, Piraeus, Poros ir Porto Heli.

Keltai į ir iš Ermioni

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių ir labiausiai žinomas iš Graikijos keltų bendrovėms. Taip pat tradicinių keltų, bendrovė taip pat eksploatuoja katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Koks būdas jums į arba iš Ermioni, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

Ermioni Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Ermioni Port, Ermioni Town, Pelaponnese, Greece