Ermioni į Spetses Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    20 minutes
    Gauti kainą

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Ermioni į Spetses keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Ermioni į Spetses. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Ermioni į Spetses maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimai Ermioni į Spetses keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Ermioni į Spetses yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Ermioni

Ermioni yra nedidelis uostamiestis Graikijoje ant Argolid pusiasalyje. Ermioni yra populiarus kurortas su gražiais paplūdimiais ir tipiškų vandens veikla prieinami, įskaitant nardymas ir buriavimo. Ermioni turi gerų keltų nuorodos į Spetses, Hydra, Piraeus, Poros ir Porto Heli.

Apie Spetses

Spetses yra klestinti sala Attica, Graikija, kartais laikomas vienu iš Saronic Islands. Jo istorija yra taip pat labai energingas su sala pirmą kartą buvo okupuotos per mezolito aplink 8000 BC ir savo pavadinimu besikeičiančiame per metus. Per 1900-ųjų sala buvo vertinamas kaip vieta būti aukštuomenės, autorinių ir turtingas daugiausia lankantis Poseidonion Grand Hotel. 1960 ir 70s, sala traukia turtingi graikų poilsiautojai daugiausia iš Althens priklauso vilos ar gyvena didelių jachtų uosto. 1980 paketai pagaminti Spetses populiarus pigių paskirties Šiaurės europiečių, especailly britų. Atostogų išvykas sumažėjo ir sustojo 1990 metais. Šiandien Spetses yra vieta turtingi graikai RUB pečių ir uosto superyachts bob aukštyn ir žemyn šalia tradicinių medinių žvejybos laivuose. Spetses uostas turi gerą keltų nuorodos į Ermioni, Hydra, Piraeus, Poros ir Porto Heli.