Anglija Jersey Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kodėl apsilankyti Džersis keltu?

Džersio sala yra verta aplankyti. Gražios aukso paplūdimiai, maži gražūs kaimų ir pėsčiųjų takai yra kai kurie iš žinomų pramogų. Ir keliauti keltu yra idealus atsipalaiduoti būdas aplankyti suteikia jums pranašumą, kad galėtų imtis savo automobilį ištirti visą salą savo laisvalaikį.

Džersis yra didžiausia iš Normandijos salos ir taip suteikia daugiau pramogų. Labai užimtas vasarą, bet rudenį ir pavasarį, taip pat geri laikai aplankyti, kur galite rasti mažiau minios ir pigesnių keltų bilietų kainas.

Borto savo kelto

Daugelis keltai į Angliją Džersis keltų maršrutų greitai keltai. Šie, kaip Condor išlaisvinimo ir Condor Rapide laivai pasiūlyti greitą ir stabilų kelionę tuo pačiu žymiai sumažinti kelionės trukmę, palyginti su įprastu keltų. Ant lygaus jūroje patirtis yra labiau panašus į keliauja traukiniu, nei jūros

Laive rasite daug patogumų įvairovė, įskaitant kavinėje ir parduotuvėje -. Tačiau, palyginti su įprastu keltų Patalpos yra mažiau. Nepaisant to, patogi sėdynė erdvūs holai oro kondicionieriai užtikrins, kad jūs atvykstate patogiai ir jausmas atsipalaidavęs pasirengusi ištirti Džersis.