Anglija Holland Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Kodėl kelionės keltu iš Anglijos į Olandiją?

"Didžiausias privalumas keliaujant į Angliją Olandijoje keltu yra galimybė imtis savo automobilį ir taip pat imtis kuo daugiau bagažo, kaip norite su jumis , Taip pat yra daug maršrutų rinktis - ar jūs gyvenate šiaurėje ar pietuose Anglijoje. Ir jei jūs keliaujate į Olandiją ar Šiaurės Europoje, patirtis yra kur kas daugiau atsipalaidavimui, kad keliauti per Prancūziją. Ir kai jūs kainuoti benzino kainą, bendras išlaidas, atsižvelgiant į keltą tiesiogiai gali būti pigiau.

Įrodymų savo augintinio kelte į Olandiją iš JK

Kitas didelis privalumas atsižvelgiant į keltą iš JK į Olandiją yra lengvumas, su kuria jūs galite pasiimti augintinį. Ir jis taip pat gali būti gerokai pigiau per ne skraidymui ir tikrai mažiau traumuoja savo geriausia bičiulį, palyginti su plaukioja, kaip jūs galite aplankyti jį ar ją kelionės metu.

Vienas iš paprasčiausių ir patogiausių būdų keliauti su jūsų augintinė, tačiau yra rezervuoti gyvūnais viešbučiai kabina. Šie nameliai tik kaip patogiai, kaip normaliomis kajutės, bet turi linoleumo grindys todėl lengva išvalyti po savo augintinio - tik tuo atveju. Jei norite apsistoti su gyvūnais kabina, tiesiog užsakyti jį kaip darytumėte normalų saloną, kai priimant užsakymą.

Daugiau informacijos apie keliaujant su savo augintiniu, apsilankykite:. Https://www.gov.uk/take-pet-abroad/overview