Rezervuokite keltai į Eigg iš Mallaig Škotijoje AFerry.lt

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

keltu į Eigg burės Meno nuo Mallaig, A Lochaber uosto, vakarinėje pakrantėje Škotijos aukštumų. Yra tik vienas uostas Eigg. Keltas maršrutas valdo Caledonian MacBrayne - paprastai žinomas kaip CalMac. Yra iki 2 perėjos per dieną ir kirtimo laikas yra maždaug 1 valandą ir 15 minučių. Atstumas yra apie 10 mylių (16 km).


Eigg yra maža sala, 3 mylių pločio ir 5 mylių ilgio, vidiniuose Hebridų. Žemiau galite matyti keltų tvarkaraščius visų maršrutų į ir iš Eigg ir geriausių kainų mūsų klientai rasti neseniai atrankos.

Specialūs pasiūlymai

  • Rezervuokite keltai į Eigg iš Mallaig Škotijoje AFerry.lt
  • Rezervuokite keltai į Eigg iš Mallaig Škotijoje AFerry.lt
  • Rezervuokite keltai į Eigg iš Mallaig Škotijoje AFerry.lt

Keltai į ir iš Eigg

Kaledonijos MacBrayne (CalMac ) keltai a> , veikia mažas, ekologiškus hibridinius laivus, plaukimo iš Eigg. Įranga laive yra ribota, nes kelionės laikas yra trumpas.


Eigg uosto įrenginiai

pak Laimhig centras yra vos 5 minutės pėsčiomis, ir turi parduotuvę, arbatinė ir amatų parduotuvė taip pat tualetais.


Kelionė į Eigg Port

Kadangi sala yra maža uostas yra labai lengva pasiekti, o pagrindinė gyvenvietė Am Laimhig yra tik kelios minutės pėsčiomis.


Apie Eigg

Pirmas dalykas, jūs pastebėsite, apie Eigg yra Sgurr, didžiulis keteros Pitchstone. Jei pavyks pasiekti keteros esate rewared su įspūdingais vaizdais aplinkinių salų ir kalnų viršūnėse.

Eigg yra žinoma, kad tapo viena iš pirmųjų pasaulyje savarankiškai pakankamai salų, ir labai rimtai žiūri į atsinaujinančius energijos šaltinius. Saloje yra populiarus aktyvių poilsiautojų ir gamtos mėgėjams.

Užsisakykite keltu į Eigg iš Mallaig paprastai ir saugiai AFerry.