Eckerö linija

Eckerö linija
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Eckerö linija veikia keltų paslaugas tarp Estijos ir Suomijos. Taip pat lyginti kainas ir kartų Eckerö Line, mes taip pat jums parodysiu rezultatus alternatyvių operatorių, pavyzdžiui, "Tallink Silja" ir "Viking Line, todėl jūs gaunate geriausią kainą. Vienintelis Eckerö linija perėja yra Helsinkio (Suomija) į Talinas (Estija) su 3 perėjose per parą. Išvyksta yra prieinami iš Helsinkio 9:00 am, 3.15pm ir 9:40 val ir nuo Taline 6:00 ryto, 12.00 ir 18.30pm.

Galite naudoti AFerry užsakyti Eckerö Line Keltai į ir iš Helsinkio ir Talino , Visiems Eckerö linija keltai maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Eckerö Line keltai grafiko su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Eckerö Line Maršrutai

Eckerö linija siūlo jungtis iš Helsinkio-Talinas ir Talinas-Helsinkis su 3 Dienos perėjos , apie 2 val ir 15 min .

laive Eckerö linija keltai

"MS" Finlandia vienas didžiausių keleivinių keltų, plaukiojančių Baltijos jūrą, vykdant 2080 keleivių. VN Suomija yra vienintelė keleivinis keltas nuo Helsinkio-Talino maršrutu siūlo gyventi pramogų visiems dieninėse išvykimai. Verslo poilsio galima - su gėrimais, užkandžiai, sumuštiniai, vaisiai ir gėrimai (kava, arbata, gaivieji gėrimai, alus ir vynas) ir labai greitai wifi privataus poilsio. Rezervuokite maistas į Eckerö Buffett iš anksto ir gauti nuolaida (laive kainos yra didesnės). VN Suomija siūlo visą Suomijos savitarnos pusryčiais Eckerö švediškas stalas, skanūs sumuštiniai, salotos ir karšti patiekalai Kavinė/Bistro ir keletas barų gėrimų ir užkandžių, per vasaros metu, taip pat lauke! Dėl 8 denyje, yra Eckerö švediškas stalas, baras Nosturi, baras Laituri Pub Telakka ir kavinėje Satama. Daugiau privatumą laive, užsisakyti privačią ir patogus salonas su langu mėgautis jūros vaizdu į Baltijos jūrą! Bendrovė numato tiek keleivių ir krovinių vežimo tarp dviejų šalių.

Ar jums keliauti laive Eckerö linija Helsinkis-Talinas keltu arba Eckerö linija Talinas-Helsinkis maršrutą, jūs privalo turėti daug keltu kerta su Eckerö Line keltai. Užsisakykite Eckerö linija Keltai kirtimo su AFerry.

Apžvalga

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Helsinki - Tallinn
2 valandos 10 minutes
Populiariausias maršrutas:
Helsinki - Tallinn
Pigiausia:
Tallinn - Helsinki
54 €*
*Kaina remiantis:
  • Automobilis + 3
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis

Specialūs pasiūlymai

Eckerö linija Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Helsinki - Tallinn
(Eckerö Line)
57 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 25 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 3 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
Tallinn - Helsinki
(Eckerö Line)
54 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 3