Rytų Cowes keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Rytų Cowes Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į rytus Cowes su AFerry. Keltai į Rytų Cowes, į Isle of Wight, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į rytus Cowes iš Sautamptonas.

Rytų Cowes Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rytų Cowes valdo Red piltuvą. Kai ieškote keltu į Rytų Cowes, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Fishbourne, Ryde ir Yarmouth, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Rytų Cowes keltai su raudonais kanalui yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rytų Cowes bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Rytų Cowes keltai
  • Rytų Cowes keltai
  • Rytų Cowes keltai

Apie Rytų Cowes

Rytų Cowes Keltų uostas yra įsikūręs ant upės Medina apie Isle of Wight, kuris yra vos ne Sautamptono pakrantėje bankų. Cowes yra padalyta į dvi upės Medina ir kartais dvi skirtingos dalys yra vadinamos Rytų Cowes ir Vakarų Cowes. Abi dalys turi keltų uostą su reguliarias paslaugas į žemyną.

Rytų Cowes uosto įrenginiai

Rytų Cowes uosto keltų paslaugos apima parduotuvę. Automobilių stovėjimo aikštelių yra prieinama gerai Road per 3 minutes nuo Rytų Cowes keltų terminalo ir palei krantinę.

Kelionė į Rytų Cowes

Rytų Cowes Keltų uostas gali būti pasiektas per A3054 tada į A3021, jei iš Newport, kelionė trunka vidutiniškai 15min. Arba imtis A3020 į Vakarų Cowes ir tada į Rytų Cowes per plūduriuojančio Bridge "(Nr krovininiai automobiliai leidžiami). jei naudojate slankiojo tiltą Prašome leisti papildomą 10-20 min.

Rytų Cowes Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas