Durres į Trieste Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Durres į Trieste keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Durres Triestas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Durres į Trieste maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Durres Triestas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Durres Triestas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Durres

apie Durres uostas yra miesto, kuris yra maždaug 39 iš Tirana širdyje. Iš Durres uostas yra didžiausias Albanijos jūrų uosto ir siūlo puikias nuorodas į Italiją - geriausias būdas užsakyti šias keltai čia per AFerry

Durres yra vienas iš Albanijos seniausių miestų ir buvo įkurta kaip graikų kolonija 627 BC Nuo tada, miestas išaugo ir išsiplėtė išsaugant paminklus senovės miestą. Dabar Durres yra antras pagal dydį ir vienas iš labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių miestų Albany dėl didelio uosto, kuris leidžia prekybos Adrijos jūros.

Neseniai statyba greitkelio, jungiančio Durres su Tiranoje buvo iškirsti kelionės laikas į sostinę tik 30 minučių. Tiranoje taip pat prieinama traukiniu tarp Durres ir Tirana yra dažnas ir pigus geležinkelio paslauga.

Durres yra Viduržemio jūros klimatas, todėl ji populiari vasaros atostogų paskirties vietos ir užsienio turistams. Turistai gali mėgautis gražus smėlėti paplūdimiai ir skaidrus Adrijos jūros vanduo ne iš Durres ir Currilave paplūdimiai.

Kai kurie svarbūs pastatai ir muziejus verta aplankyti Durres apima istorijos muziejus, Archeologijos muziejus, Filharmonijos orkestras, Lėlių teatras, Estrada teatras taip pat Pagrindinė biblioteka ir kultūros centras su " Aleksandras Moisiu "teatras.

Kaip vieną iš Albanijos seniausių miestų, Durres, taip pat turi daug svarbių istorinių vietų, tokių kaip Venecijos bokštas ir viduramžių miesto sienų. Jei pageidaujate būti lauke, Durres yra daug parkų ir gėlynai; nuo miesto kalvų yra atvira teatras per daug. Durres turi ilgus, gražius paplūdimius ir netoliese galima rasti gerai žinomą Beach Resort yra Durres Plazh.

Apie Triestas

"Yra daug pamatyti ir nuveikti Trieste, daugiausia dėl to, kad miesto istoriniame ir spalvinga praeitimi. Iš Miramare ir San Giusto pilis yra gerai verta aplankyti; iš Miramare pilis gyvena gražių sodų ir tvenkinių ir San Giusto pilis namai ginklų muziejus. Triestas taip pat turi daug smulkių bažnyčias, pavyzdžiui, San Giusto, San Silvestro bazilikos ir Šventosios Trejybės ir Šv Spiridio šventykloje katedra.

Triestas yra taip pat namo į kai kurių įdomių archeologinių liekanų ir svetainių; Riccardo arka datuojamas 33 P.m.ē. ir gali būti vertinamas Piazzetta "Barbacan į miesto senamiestį. Romos teatras, įsikūręs San Giusto kalno papėdėje yra verta aplankyti; jūs galite pamatyti statulas, kad naudojami stovėti prie miesto muziejaus teatro.

Triestas yra gerai prijungtas su Italijoje ir už jos ribų poilsio; oro uostas suteikia kasdien išvykimus į Romą, Milaną ir Vienoje, ir miesto geležinkelio stotis suteikia puikias geležinkelio ryšius su kai kurių didesnių Italijos miestuose.