Durres Italija Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Durres

Duresis yra uostamiestis Adrijos jūros vakarinėje Albanijos, į vakarus nuo sostinės, Tirana. Iš Durres uostas yra miesto, kuris yra maždaug 39k iš Tirana širdyje. Iš Durres uostas yra didžiausias Albanijos jūrų uosto ir siūlo puikias nuorodas į Italiją.

Durres yra vienas iš Albanijos seniausių miestų ir buvo įkurta kaip graikų kolonija 627 P.m.ē. Nuo tada, miestas išaugo ir išsiplėtė išsaugant paminklus senovės miestą. Dabar Durres yra antras pagal dydį ir vienas iš labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių miestų Albanija dėl didelio uosto, kuris leidžia prekybos Adrijos jūros.

Iš greitkelio, jungiančio Durres su Tiranoje statyba sumažinti kelionės laikas į sostinę tik 30 minučių. Tiranoje taip pat prieinama traukiniu tarp Durres ir Tirana yra dažnas ir pigus geležinkelio paslauga.

Durres yra Viduržemio jūros klimatas, todėl ji populiari vasaros atostogų paskirties vietos ir užsienio turistams. Turistai gali mėgautis gražus smėlėti paplūdimiai ir skaidrus Adrijos jūros vanduo ne iš Durres ir Currilave paplūdimiai.

Kai kurie svarbūs pastatai ir muziejai verta aplankyti Durres apima istorijos muziejus, Archeologijos muziejus, Filharmonijos orkestras, Lėlių teatras, Estrada teatras taip pat Pagrindinė biblioteka ir kultūros centras su " Aleksandras Moisiu "teatras.

Kaip vieną iš Albanijos seniausių miestų, Durres, taip pat turi daug svarbių istorinių vietų, tokių kaip Venecijos bokštas ir viduramžių miesto sienų. Jei pageidaujate būti lauke, Durres yra daug parkų ir gėlynai; nuo miesto kalvų yra atvira teatras per daug. Durres turi ilgus, gražius paplūdimius ir netoliese galima rasti gerai žinomą Beach Resort yra Durres Plazh.

Apie Italiją

Italija pasigirti populiariausių vietų turtus ir turi kažką kiekvienam patiks.

Take romantišką gondola ride Venecija, pamatyti senovės Koliziejus Romoje, apsilankykite Pizos bokštas, grožėtis daug šedevrų Uffizi galerijoje Florencijoje arba tiesiog atsipalaiduoti vienas iš daugelio gražių paplūdimių, galima rasti palei Italijos mylių nuo apsvaiginimo pakrantės.

Florencija yra dažnai pamiršta turistų. Tačiau tai taip pat verta aplankyti.

miestas buvo Italijos Renesanso gimtinė ir ji vis dar rodo į miesto architektūrą. Yra daug puikių meno galerijos iš žinomų menininkų - įskaitant Galleria degli Uffizi, kur galima pamatyti Boticelli anketa `Veneros gimimas".

Nuotraukų galerijos patys dažnai meno kūrinių, kurių sienų ir lubų išpuoštuose su įvairiais ryškiaspalviai freskomis.