Durres keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Durres Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Durres su AFerry. Keltai į Durres, Albanija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Durres iš Ancona, Bari ir Trieste.

Durres keltų bendrovių

Keltai į ir iš Durres yra valdomas Adria keltai, Grandi Navi VELOCI ir Ventouris keltai. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Durres, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Durres, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Saranda ir Vlore padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Durres keltų su Adria keltai, Grandi Navi VELOCI ir Ventouris keltai yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Durres bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Durres keltai
  • Durres keltai
  • Durres keltai

Apie Durres

Duresis yra uostamiestis Adrijos jūros vakarinėje Albanijos, į vakarus nuo sostinės, Tirana. Iš Durres uostas yra miesto, kuris yra maždaug 39k iš Tirana širdyje. Iš Durres uostas yra didžiausias Albanijos jūrų uosto ir siūlo puikias nuorodas į Italiją.

Durres yra vienas iš Albanijos seniausių miestų ir buvo įkurta kaip graikų kolonija 627 P.m.ē. Nuo tada, miestas išaugo ir išsiplėtė išsaugant paminklus senovės miestą. Dabar Durres yra antras pagal dydį ir vienas iš labiausiai ekonomiškai išsivysčiusių miestų Albanija dėl didelio uosto, kuris leidžia prekybos Adrijos jūros.

Iš greitkelio, jungiančio Durres su Tiranoje statyba sumažinti kelionės laikas į sostinę tik 30 minučių. Tiranoje taip pat prieinama traukiniu tarp Durres ir Tirana yra dažnas ir pigus geležinkelio paslauga.

Durres yra Viduržemio jūros klimatas, todėl ji populiari vasaros atostogų paskirties vietos ir užsienio turistams. Turistai gali mėgautis gražus smėlėti paplūdimiai ir skaidrus Adrijos jūros vanduo ne iš Durres ir Currilave paplūdimiai.

Kai kurie svarbūs pastatai ir muziejai verta aplankyti Durres apima istorijos muziejus, Archeologijos muziejus, Filharmonijos orkestras, Lėlių teatras, Estrada teatras taip pat Pagrindinė biblioteka ir kultūros centras su " Aleksandras Moisiu "teatras.

Kaip vieną iš Albanijos seniausių miestų, Durres, taip pat turi daug svarbių istorinių vietų, tokių kaip Venecijos bokštas ir viduramžių miesto sienų. Jei pageidaujate būti lauke, Durres yra daug parkų ir gėlynai; nuo miesto kalvų yra atvira teatras per daug. Durres turi ilgus, gražius paplūdimius ir netoliese galima rasti gerai žinomą Beach Resort yra Durres Plazh.

Keltai į ir iš Durres

Adria keltai ", du laivai rasite kabinos aukščiausius standartus su dušu ir vonios ir individualiai oro kondicionierius. Laivai taip pat siūlome patogų sėdėjimo su palydovinio TV ir filmų rodomas pagrindiniame salėje. Be to, neapmuitinamų parduotuvių, jūs taip pat rasti savitarnos restoranas laive ir barų ir poilsio srityse. Vasarą taip pat galite Swin baseine arba gauti saulės įdegio ant sunning denio.

Europos Seaways ", parką sudaro dviejų laivų F/B" Apollon " ir F/B Ionis ,. Abu šie laivai yra įrengti pagal aukščiausius standartus ir pasiūlyti patogius kirtimui tokia infrastruktūra kaip kajutėse, restoranų ir daugiau.

Kai laive Ventouris , keltų rasite naujausius kreiseriniu paslaugomis, įskaitant erdvus ir prabangus atskiri vonios kabinas, patogus panoraminiais holai, visą spektrą restoranais vietinių ir tarptautinių virtuvių ir pareigos free parduotuvėse kartu su įvairiais pramogų.

Anek Linijos ", laivyno didingų modernių laivų oro kondicionieriumi visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Jų keltai taip pat pasižymi visomis a la carte ir savitarnos restoranai, kavinės-barai, parduotuvės ir vasaros mėnesiais galite net išsimaudyti, laivo plaukimo baseinas denyje ar tiesiog pradėti anksti savo saulės įdegio vieną iš sunning deniai.

Laive vienu Adriatica Traghetti keltai " du laivus rasite platų įrenginių, įskaitant vaikų žaidimo aikštelių, muito apsipirkti ir barų. Apie Adriatica Aš , jūs netgi galite rasti anglų užeiga. Adriatica Traghetti keltai laivai taip pat yra paslaugų restoranams, barams ir poilsio srityse. Vasarą taip pat gali apsvarstyti galimybę imtis kritimo, laivo baseine ar gauti saulės įdegį ant sunning denio.

Ant vienos Venezia Lines " 3 didelės spartos katamaranų, rasite erdvūs holai oro kondicionieriai, barų, restoranų ir mokesčių nemokamą apsipirkti. Į katamaranai turite naujausią oro pagalvėlė technologiją, leidžiančią pasiekti didesnius greičius iki 40 mazgų su nepaprastu komforto lygį.

Durres uosto įrenginiai

Durres keltų terminalas yra prieinama autobusu ir taksi, ir yra netoli miesto centro. Terminalo pastato turi įrenginių spektrą, įskaitant turizmo informacijos kioskuose ir automobilių stovėjimo aikštelių.

Kelionė į Durres

Nuo Tirana: Paimkite greitkelio E852/sh3 ir tęsti apie 12 km, tada toliau ant SH2 po ženklus DURR-S.

Iš Šiaurės vakarų: Sekite E762/SH1 ir tada SH2 į Durres.

Iš pietvakarių: vadovas Šiaurės Vakarų ant SH4, imtis tiran/Rinas ir įvažiuokite į SH2 ir tęsti apie 18 km, tada išvažiuokite; pirmo žiedo 2nd išvažiavimą, bent antra imtis 1st išvažiavimą E852/sh3 ir trečias 2nd išvažiavimą ant SH2 į DURR-S; tada toliau už maždaug 17km į Durres.

Taigi užsisakyti Durres keltų šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

Durres Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Adria Ferries

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Albania

Adriatica Traghetti

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Albania

European Seaways

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Albania

Grandi Navi Veloci

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, , Albania

Tirrenia di Navigazione

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Albania

Venezia

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Albania

Ventouris Ferries

Kapitenerija e Portit, L Nr 1 Rruga Tregtare, Durres, Albania