Keltu į Diunkerko

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Dunkirk Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Diunkerko su AFerry. Keltai į Diunkerko, Prancūzijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Diunkerko iš Dover.

Diunkerkas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Diunkerko valdo DFDS. Kai ieškote keltu į Diunkerko, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Kalė padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Dunkirk keltai su DFDS yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Diunkerko bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dover - Dunkirk
(DFDS Seaways)
225 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis - 2020 m. spalio 12 d., pirmadienis
  • Automobilis + 4
  • Keltu į Diunkerko
  • Keltu į Diunkerko
  • Keltu į Diunkerko

Apie Diunkerko

Diunkerkas Keltų uostas yra įsikūręs visoje kanalą iš Dover į šiaurės Prancūzijos pakrantėje. Iš Diunkerko uosto yra trečias pagal dydį Prancūzijos uostas, nes jis yra patogiai įsikūręs tarp Londono, Briuselio ir Paryžiaus. Dunkirk leidžia keleiviams greitai ir efektyviai pradėti arba išlipti uoste, todėl patogesnis nei netoliese uosto Kalė (45km atstumu), kuri turi kur kas daugiau reisų per dieną.

Diunkerkas yra miestas, kuris turi daug ką pasiūlyti, iš parduotuvių ir puikių tradicinių restoranų, į smėlio paplūdimiai ir naują golfo aikštynas. Nuo Diunkerko uostą, jūs galite lengvai pasiekti du, kuriems prekybos centrai miesto centre, su visais pagrindiniais ženklų bei nemokama automobilių stovėjimo aikštelių galimų.

Diunkerkas yra 15 km gražių smėlėtų paplūdimių, žinomas kaip "Kopos de Flandrija", todėl tai ideali atostogų vieta šeimoms ir banglentininkams. Be Diunkerko galite paragauti originalaus flamandų maistą, taip pat fantastišką šviežių vietinių gėrybių. Dunkirk taip pat gerai žinomas už savo naują 27-hole golfo aikštelėje, kuri yra tik 15km nuo uosto.

Keltai į ir iš Diunkerko

DFDS Seaways , valdo trys šiuolaikinės paskirties pastatytų laivų flotilę jų kryžminio kanalą tarp Dover ir Diunkerko. Ši paslauga yra visiškai vairuotojai - jokių pėdų keleivių arba treneriai galėtų keliauti šiuo maršrutu, todėl įlipti ir išlipti labai greitai. Laive rasite prabangią VIP, platų restoranų ir barų, dedikuoti žaidimų aikštelės vaikams ir parduotuvių, siūlančių didelę vertę.

Taigi užsisakyti Diunkerko keltu greitai, lengvai ir saugiai šiandien AFerry!

Dunkirk uosto įrenginiai

Diunkerko uosto siūlo platų Pritaikyta neįgaliesiems. Bet darbuotojas gali padėti, jei jums reikia pagalbos. Terminale yra pilnas paslaugų spektras iš holai, barai, tualetai ir vaikų žaidimų aikštelės į automobilių stovėjimo aikštelių.

Kelionė į Diunkerko

Diunkerkas Keltų uostas yra gerai susieta su pagrindinių Europos greitkelių tinklo.

Nuo A25 (Lille) greitkelio: Prisijunkite prie A16, į Calais kryptimi.

Nuo A16 (Diunkerko/Belgija): Pasirinkite išvažiavimą 53 (24), ir sekti ženklus link `uosto Rapide/automobilių keltas" terminalą.

Nuo Šv Omer: per D600 kerta A16 tiesiogiai į terminalą.

Nuo Diunkerko centro: Sekite ženklus Calais - imtis bet A16, jei norite išeiti 53 (24), arba RN1 ir sekite ženklus į `Loon Plage/automobilių keltas".

Dunkirk Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Terminal Car ferry, Route du petit Denna, Port 5625, 59279 Loon-Plage, Dunkerque, France