Dunkerque į Anglijos Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Diunkerko

Diunkerkas Keltų uostas yra įsikūręs visoje kanalą iš Dover į šiaurės Prancūzijos pakrantėje. Iš Diunkerko uosto yra trečias pagal dydį Prancūzijos uostas, nes jis yra patogiai įsikūręs tarp Londono, Briuselio ir Paryžiaus. Dunkirk leidžia keleiviams greitai ir efektyviai pradėti arba išlipti uoste, todėl patogesnis nei netoliese uosto Kalė (45km atstumu), kuri turi kur kas daugiau reisų per dieną.

Diunkerkas yra miestas, kuris turi daug ką pasiūlyti, iš parduotuvių ir puikių tradicinių restoranų, į smėlio paplūdimiai ir naują golfo aikštynas. Nuo Diunkerko uostą, jūs galite lengvai pasiekti du, kuriems prekybos centrai miesto centre, su visais pagrindiniais ženklų bei nemokama automobilių stovėjimo aikštelių galimų.

Diunkerkas yra 15 km gražių smėlėtų paplūdimių, žinomas kaip "Kopos de Flandrija", todėl tai ideali atostogų vieta šeimoms ir banglentininkams. Be Diunkerko galite paragauti originalaus flamandų maistą, taip pat fantastišką šviežių vietinių gėrybių. Dunkirk taip pat gerai žinomas už savo naują 27-hole golfo aikštelėje, kuri yra tik 15km nuo uosto.

Apie Angliją

Anglija kasmet pritraukia daug lankytojų su savo įvairialypę kultūrą, įvairių kraštovaizdžių ir turtingą istoriją.

Daugelis turistų klijuoti į Londoną su daug nemokamų muziejų ir pasaulyje žinomų paminklų, pavyzdžiui, Big Ben, bet Anglija turi daug ką pasiūlyti jums ne tik sostinėje. Negalima tiesiog klijuoti į Londoną kitą kartą aplankyti.

Yra daug daugiau į Angliją, nei sostinėje. Geriausias būdas ją ištirti? Be savo automobiliu, žinoma.

Nepamirškite Anglija yra Mančesterio Namai - gimtinė Oasis ir namų dviejų didžiausių Europos futbolo komandų, taip pat garsiausių pasaulio universitetų miesteliuose Oksfordo ar Kembridžo.