Dun Laoghaire į Holyhead Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Dun Laoghaire

"Dun Laoghaire jūrų perkėla yra daugiau nei 190 metų ir yra vienas iš pagrindinių įvažiavimo į Airiją iš Jungtinės Karalystės. Dun Laoghaire keltų terminalas buvo suteiktas esmės pertvarkyti po priimto sprendimo Stena Line pradėti naują High Speed Service iš Dun Laoghaire uosto į Holyhead. Jūs galite užsisakyti visas keltai į ir iš Dun Laoghaire su AFerry

Dun Laoghaire yra nedidelis, bet energingas pajūrio miestelis Airijos pakrantėje ir yra tik 7 mylių į Dublino miesto centro pietuose kai vaizdingos aplinka. Dun Laoghaire yra skaitytis, kad seniausias miestas Airijoje.

Jis buvo pavadintas penktame amžiuje po jos įkūrėjo, karaliaus Laoghaire High King Airijos. Jis naudojamas plotas, kaip jūros fortas (vadinamą Dun airių) per savo reidus Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Dun Laoghaire Uostas išsiskiria savo dviejų granito prieplaukų, gyvena keletas prestižinių jachtų klubų. Vakarinį prieplaukos yra plačiai naudojami burlentininkams kaip starto taško ištisus metus.

Pats Dun Laoghaire Uostas yra pagrindinė atrakcija su tuo rytinėje prieplaukos švyturio. Kiti lankytini miesto įtraukti Nacionalinis jūrų muziejus Airijos, James Joyce bokštas netoliese Sandycove, Dalkey pilyje ir įvairių kitų Viktorijos stiliaus dvarų ir meno galerijos.

Netoliese George Street yra pagrindinis prekybos gatvė Dun Laoghaire kartu su dviem kitais didžiųjų prekybos centrų, visai šalia pagrindinės street.There daug festivalių ir įdomus mugės beveik kiekvieną savaitę vasarą nuo birželio iki rugsėjo Dun Laoghaire todėl tai ideali vieta trumpų pertraukų.

Apie Holyhead

Holyhead yra didžiausias miestas ant Anglesey saloje. Tačiau, Holyhead yra iš tikrųjų ant susijęs mažesnio saloje - Šventosios Island - iš čia ir pavadinimas Holyhead. Miestas ir uostas yra lengvai pasiekiamas automobiliu, atsižvelgiant į A55.

Holyhead ir Anglesis yra svajonė miestai mėgėjams lauke. Čia rasite pasaulinio lygio golfo kursai, žvejyba, gamtos takai ir nuostabiu paplūdimiu. Jei jūs galvojate apie praleisti šiek tiek laiko čia prieš ar po kelto kelionę, tada jūs tikrai turėtų nedvejodama