Dun Laoghaire Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš Dun Laoghaire Airijoje eiti į Holyhead Jungtinėje Karalystėje, kurią valdo keltų operatoriaus "Stena Line". Yra reguliariai reisai: matote žemiau išvykimo lenta naujausią informaciją apie plaukimo.

  • Dun Laoghaire Keltų
  • Dun Laoghaire Keltų
  • Dun Laoghaire Keltų

Apie Dun Laoghaire

"Dun Laoghaire jūrų perkėla yra daugiau nei 190 metų ir yra vienas iš pagrindinių įvažiavimo į Airiją iš Jungtinės Karalystės. Dun Laoghaire keltų terminalas buvo suteiktas esmės pertvarkyti po priimto sprendimo Stena Line pradėti naują High Speed Service iš Dun Laoghaire uosto į Holyhead. Jūs galite užsisakyti visas keltai į ir iš Dun Laoghaire su AFerry

Dun Laoghaire yra nedidelis, bet energingas pajūrio miestelis Airijos pakrantėje ir yra tik 7 mylių į Dublino miesto centro pietuose kai vaizdingos aplinka. Dun Laoghaire yra skaitytis, kad seniausias miestas Airijoje.

Jis buvo pavadintas penktame amžiuje po jos įkūrėjo, karaliaus Laoghaire High King Airijos. Jis naudojamas plotas, kaip jūros fortas (vadinamą Dun airių) per savo reidus Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

Dun Laoghaire Uostas išsiskiria savo dviejų granito prieplaukų, gyvena keletas prestižinių jachtų klubų. Vakarinį prieplaukos yra plačiai naudojami burlentininkams kaip starto taško ištisus metus.

Pats Dun Laoghaire Uostas yra pagrindinė atrakcija su tuo rytinėje prieplaukos švyturio. Kiti lankytini miesto įtraukti Nacionalinis jūrų muziejus Airijos, James Joyce bokštas netoliese Sandycove, Dalkey pilyje ir įvairių kitų Viktorijos stiliaus dvarų ir meno galerijos.

Netoliese George Street yra pagrindinis prekybos gatvė Dun Laoghaire kartu su dviem kitais didžiųjų prekybos centrų, visai šalia pagrindinės street.There daug festivalių ir įdomus mugės beveik kiekvieną savaitę vasarą nuo birželio iki rugsėjo Dun Laoghaire todėl tai ideali vieta trumpų pertraukų.

Keltai į ir iš Dun Laoghaire

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Dun Laoghaire uosto įrenginiai

"Dun Laoghaire keltų uostas turi gerai pastatytas modernus terminalas su platų lengvųjų įrenginių, kurie apima darbo užmokestį ir ekrano automobilių šalia terminalo ir požeminę automobilių stovėjimo aikštelę ilgalaikio automobilių stovėjimo aikštelė.

Yra 25 nemokama neįgaliesiems stovėjimo aikštelių į uosto teritorijos, tačiau prireikus ES leidimas turi būti rodoma visą laiką.

Trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė yra mokamas 2,00 EUR už valandą ir ilgalaikė automobilių stovėjimo aikštelė yra mokamas iš 16,00 eurų norma pirmą dieną ir po 8,00 EUR už kiekvieną dieną. Pakeisti mašinos yra prieinami terminalo pastato.

Kelionė į Dun Laoghaire

Jei esate iš vakarų (Galway arba Limerick) sekite ženklus į Dubliną, kol gausite į M50/N81 ir sekite ženklus į Dun Laoghaire keltų uosto.

Jei esate iš Šiaurės Vakarų ar Šiaurės, sekite ženklus į Dubliną ir imtis Rytų Link Mokesčių Bridge maršrutą, tada N11 pozicijoje pietus Wexford arba Pietryčių ir sekite ženklus į Dun Laoghaire Ferry uosto.

Jei esate iš Pietų ar Pietvakarių, vėl sekite ženklus į Dubliną. Jei artėja per Waterford, Kilkenny ar Carlow galvos N11 link Dublino/Dun Laoghaire ir tada, kai jūs pasieksite Loughlinstown netoli Bray, Dun Laoghaire Keltų uostas yra aiškiai pažymėtos iš ten.

Dun Laoghaire DART stotis yra tik priešais keltų terminalo ir yra gerai prijungtas prie kito DART/priemiesčio geležinkelio ir Iarnród Eireann (Airijos geležinkelių). Yra traukiniai į ir iš Dun Laoghaire kas 10 minučių piko valandomis ir kas 20 minučių ne piko metu. Dublino miesto centras yra vos 25 minučių per DART.

Dublinas autobusų veikia dažnas paslaugas į ir iš miesto centro į Dun Laoghaire keltų uosto. Autobusų numeriai yra 7/7A/8. Autobusų Éireann paslaugas kitų miestų ir apskričių Dun Laoghaire.


Taigi užsisakyti Dun Laoghaire keltu paprastai ir saugiai šiandien AFerry!

Dun Laoghaire Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

The Ferry Terminal, St Michaels Wharf, Dun Laoghaire Harbour(It is about twelve kilometres south of Dublin city centre), Dun Laoghaire, County Dublin, Republic of Ireland