Dubrovnikas Splitas Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Dubrovnikas padalinti keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dubrovnikas į Splitas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Dubrovnikas į Splitas maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams siųsti mums atsiliepimus už Dubrovnikas į Splitas keltai. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dubrovnikas į Splitas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dubrovnikas

keltų uostas Dubrovnike visada vaidino svarbų vaidmenį, su jūrų prekybos pagrindą Dubrovniko augimo ir klestėjimo Per visą savo istoriją. Jūs galite sugauti keltu iš Dubrovnikas į Kroatiją Bari, Rejeka ir Splitas.

Dubrovnikas yra tolimiausio pietų Kroatijos ir su savo gražia miesto centro (UNESCO paveldo sąrašą), smaragdo žalia jūra, Grand nuomonėmis ir smėlėtų paplūdimių, ji yra lengva pamatyti, kodėl Dubrovnikas yra žinoma kaip `Adrijos jūros perlas" (terminą sukūrė Lord Byron), ir yra vienas iš pagrindinių turistinių vietų Adrijos jūros pakrantėje. Jis yra laikomas vienu iš pirmaujančių turistinių kurortų Viduržemio jūros, o kai turtinga ir garsi Eiti į Kroatija, jų tikslas yra Dubrovnikas.

miestas yra pilnas nuostabiu architektūros ir kai nuostabų skulptorių darbų, visi kruopščiai atkurta po 1990-aisiais konfliktą. Per Dubrovniko Grand City sienų gražių rūmų, bažnyčių, muziejų ir kitos didžiosios architektūros masė rodo off miesto istoriją ir yra tam, kad būtų ištirta. Senamiesčio yra visiškai orientuota į turistus, ir restoranų, barų ir viešbučių daugybė galima rasti.

Apie Splitas

Splitas arba Spalato italų, yra didžiausias ir svarbiausias miestas Dalmatiją ir antras pagal dydį Kroatijos miestas. Splitas yra įsikūręs ant mažo pusiasalio rytinėje pakrantėje Adrijos jūros. Splitas taip pat žinomas kaip vienas iš Kroatijos kultūros centrų. Splitas naudą iš šilto, Viduržemio jūros klimatas ir yra viena iš labiausiai saulėtų vietų Europoje, pritraukti daug lankytojų ir todėl miestas yra populiarus turistų.

Splitas yra vienas iš seniausių miestų zonos, datuojamas daugiau nei 1700 metų, ir turi daug istorinių vietų. Senamiestis Splitas datuojamas viduramžių laikų, ir gyvena daugelis SPLIT atrakcionų, tokių kaip Diokletiano rūmai. Istorinis centras Splitas yra įvardyta kaip viena iš UNESCO Pasaulio paveldo Sklypai.

Yra daug įdomių muziejų, esantys Splitas, įskaitant Kroatijos archeologijos paminklų muziejus, Etnografijos muziejus, Gamtos mokslų muziejus ir jūrų istorijos muziejus. Splitas taip pat gyvena daug meno galerijų, pvz Meštrović galerijoje. Taip pat verta aplankyti yra Marjan miško parkas, kurį sudaro gražus parkų, vaizdingas takai, žaidimų aikštelės ir dalijimo zoologijos sodas.