Dubrovnikas į sobra Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

gauti geriausią kainą už savo Dubrovnikas į sobra keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Dubrovnikas į sobra. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Dubrovnikas į sobra maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Dubrovnikas sobra keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Dubrovnikas į sobra yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Dubrovnikas

keltų uostas Dubrovnike visada vaidino svarbų vaidmenį, su jūrų prekybos pagrindą Dubrovniko augimo ir klestėjimo Per visą savo istoriją. Jūs galite sugauti keltu iš Dubrovnikas į Kroatiją Bari, Rejeka ir Splitas.

Dubrovnikas yra tolimiausio pietų Kroatijos ir su savo gražia miesto centro (UNESCO paveldo sąrašą), smaragdo žalia jūra, Grand nuomonėmis ir smėlėtų paplūdimių, ji yra lengva pamatyti, kodėl Dubrovnikas yra žinoma kaip `Adrijos jūros perlas" (terminą sukūrė Lord Byron), ir yra vienas iš pagrindinių turistinių vietų Adrijos jūros pakrantėje. Jis yra laikomas vienu iš pirmaujančių turistinių kurortų Viduržemio jūros, o kai turtinga ir garsi Eiti į Kroatija, jų tikslas yra Dubrovnikas.

miestas yra pilnas nuostabiu architektūros ir kai nuostabų skulptorių darbų, visi kruopščiai atkurta po 1990-aisiais konfliktą. Per Dubrovniko Grand City sienų gražių rūmų, bažnyčių, muziejų ir kitos didžiosios architektūros masė rodo off miesto istoriją ir yra tam, kad būtų ištirta. Senamiesčio yra visiškai orientuota į turistus, ir restoranų, barų ir viešbučių daugybė galima rasti.

Apie sobra

Kaip žvejų kaimas, sobra yra pastatytas aplink uostą. Aplink uostą rasite restoranų ir vietos rinkoje. Į kalną iš kaimo yra namų, kurie siūlo apgyvendinimą ruožas.

sobra yra vienintelis uostas Mljet saloje, arba Žalia sala ", nes ji kartais apibūdinama. Žalioji sala turi kažką kiekvienam, idiliškus pėsčiomis takai ir dviračių takus, šimtai neatrastų maudymosi vietų, ir daug paplūdimių, įskaitant Saplunara paplūdimio, taip pat kitų "must-see vietų Ulysses Cave.

Vienas iš Geriausi ką daryti remiantis Mljet salos nardant, nes yra dvi jūros vandens ežerai saloje su dideliu kiekiu gyvūnijos atrasti.

Ar jūs nuspręsite naudoti Korčulos Dubrovnikas keltu, Korčulos Rijeka paslaugą, ar bet kokį kitą Korcula keltu galite būti tikri, kad jūs turite daug nuo AFerry.