Dublinas Velse Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Dubliną

Cosmopolitan ir gyvas Airijos sostinėje turėtų būti privaloma ant niekieno Europos itenerary. . Kaip ir bet kuri Europos sostinėje būtų neįmanoma aprašyti visi ten yra pamatyti ir nuveikti

numeris vienas akcentas yra Gineso Saugykla - iš "" The Black Stuff "Dublino garsiausių pasaulio sausoje Stout namų , Kiti lankytini objektai yra Šv Patriko katedra - ką Airija būti be St Paddy juk? Nacionalinė galerija, Botanikos sodas, Nacionalinė Vandeninis centras, Dublinas zoologijos sodas, sąrašas yra beveik neribotos

Tačiau, kai jūs paliekate Dublin, ką jums prisiminti virš visa kita yra atmposphere:. Maži barai alsuoja šokių ir muzikos, ir gero virš visa kita iš vietinių gyventojų patogumo.

Dublinas keltų uostas yra Airijos didžiausių ir judriausių keltų uosto ir yra įsikūręs pačiame Dubline, vienas iš gyviausių sostinės širdyje Europoje. Jis įsikūręs vos 2 mylių nuo Dublino miesto centro ir lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu.

Milijonai keleivių mėgautis be rūpesčių keliauti per Dublino Ferry Port kiekvienais metais. Penki keltų bendrovės veikia iki šešiolikos plaukimo kasdien, jungiantis Dubliną su Holyhead, Liverpulis, Douglas ir Cherbourg. Visi šie keltai galima užsisakyti per AFerry

Dublino miesto yra daugiau nei 1000 metų ir peraugo į miestą, turtinga kultūra ir paveldu. Dublinas visada buvo centras meno, literatūros ir teatro plėtrai. Jamesas Joyce'as, Oskaras Vaildas, Colinas Farrellas ir Bono (U2 "vokalistas) yra tik keli iš žinomų Dubliners.

puikus būdas pamatyti Dublinas pėsčiomis palei Liffey upės bankų kuri teka visi palei Dubliną centre. Abiejose upės pusėse, melas daug turistų lankomų vietų.

Apie Velse

Velsas turi daug išskirtinio gamtos grožio ir parkų, kurie yra verta aplankyti.

tikimybė yra, kad jūs turite vairuoti per mažai juos, tai kodėl gi ne sustoti ir vaikščioti aplink juos savo kelią per?

Velsas turi daug ką pasiūlyti lankytojams. Jis yra gerai žinomas dėl savo tvirtos gamtos grožį ir bet sporto gerbėjas privalo patinka save šiame regbio proto tautai.

Velsas taip pat vyko 2010 Ryder Cup ne didinga Keltų Manor Resort Newport rodo tik tai, ką puikus golfo paskirties jis yra per daug.

Velsas Travel Guide

keltu į Velso atrasti žemę, pažymėtą unikaliu kultūriniu paveldu ir įmerkta istorijoje kaip turtingas ir taip giliai, kaip Verdant valų slėniai Bet apsilankymas Velse privalo palikti jus su prisiminimais gyvenimą ir lobynas gražių fotografijų didinga Velso kaime ..

Kelionės Velse

Velsas turi daug kalnus. Taip, keistas dalykas pasakyti, bet tai įtakos, kaip jums keliauti aplink Velse. Ėjimas iš Rytų į Vakarus yra gana lengva. Vyksta iš šiaurės į pietus yra ne taip paprasta. Būkime sąžiningi - jei esate neskuba gauti iš šiaurės į pietus, jūs ketinate reikia skristi. Bet Velsas nėra vietos Rūšiuoti norite skubėti per. Lėčiau keliaujant laikas reiškia, kad jūs tikrai gauti vertiname dekoracijos grožį.

Kelionės automobiliu užtruks apie penkias-šešias valandas ir apima vyksta per daugelį kalnų, todėl įsitikinkite, kad jūs esate laimingi einame-Hill, prieš pradėdami. Jei planuojate savo maršrutą Na, galite rasti sau išgyvena Snowdonia nacionalinį parką su savo nuostabiu kalnų vaizdais.

Traukiniai sekasi šiek tiek geriau. Yra vienas greitųjų traukinių per dieną tarp Holyhead ir Kardife, tačiau jei mes jums pasakys, kad tai taip pat sustoja kelių stočių Anglijoje, galite įsivaizduoti, ką aplinkinis maršrutas užtrunka gauti tarp dviejų miestų. Išskyrus, kad esate geriausias išjungti keliauja vietinių traukinių, šiuo metu valdo Arriva Trains Wales , kuri, nepaisant to, kad lėtas, eiti per efektingos kraštovaizdžiu.