Dublinas į Man Ferry Isle

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Apie Dubliną

Cosmopolitan ir gyvas Airijos sostinėje turėtų būti privaloma ant niekieno Europos itenerary. . Kaip ir bet kuri Europos sostinėje būtų neįmanoma aprašyti visi ten yra pamatyti ir nuveikti

numeris vienas akcentas yra Gineso Saugykla - iš "" The Black Stuff "Dublino garsiausių pasaulio sausoje Stout namų , Kiti lankytini objektai yra Šv Patriko katedra - ką Airija būti be St Paddy juk? Nacionalinė galerija, Botanikos sodas, Nacionalinė Vandeninis centras, Dublinas zoologijos sodas, sąrašas yra beveik neribotos

Tačiau, kai jūs paliekate Dublin, ką jums prisiminti virš visa kita yra atmposphere:. Maži barai alsuoja šokių ir muzikos, ir gero virš visa kita iš vietinių gyventojų patogumo.

Dublinas keltų uostas yra Airijos didžiausių ir judriausių keltų uosto ir yra įsikūręs pačiame Dubline, vienas iš gyviausių sostinės širdyje Europoje. Jis įsikūręs vos 2 mylių nuo Dublino miesto centro ir lengvai pasiekiamas automobiliu ar visuomeniniu transportu.

Milijonai keleivių mėgautis be rūpesčių keliauti per Dublino Ferry Port kiekvienais metais. Penki keltų bendrovės veikia iki šešiolikos plaukimo kasdien, jungiantis Dubliną su Holyhead, Liverpulis, Douglas ir Cherbourg. Visi šie keltai galima užsisakyti per AFerry

Dublino miesto yra daugiau nei 1000 metų ir peraugo į miestą, turtinga kultūra ir paveldu. Dublinas visada buvo centras meno, literatūros ir teatro plėtrai. Jamesas Joyce'as, Oskaras Vaildas, Colinas Farrellas ir Bono (U2 "vokalistas) yra tik keli iš žinomų Dubliners.

puikus būdas pamatyti Dublinas pėsčiomis palei Liffey upės bankų kuri teka visi palei Dubliną centre. Abiejose upės pusėse, melas daug turistų lankomų vietų.

Apie salai

Patirkite svetingą ir egzotiškos pobūdį Manx gyvenimo kelionę į Isle of Man. Yra kažkas kreiptis visiems, ar esate po garo traukiniai, laivai, vaizdingų uostuose ar galimybių žygiai.

Meno sala yra maža sala Airijos jūroje viduryje. Nors Didžiosios Britanijos vyriausybė prižiūrėti savo gynybos ir užsienio santykius, tai visai kita prasme ir tikslais nepriklausoma valdžia. Tai pati salą unikalų nepriklausomybės jausmą.